Reklama [góra]KS Beauty Center Salon Kosmetyczny zaprasza na wiosenne zabiegi kosmetyczne


KS Beauty Center Salon Kosmetyczny zaprasza na wiosenne zabiegi kosmetologiczne oraz do zakupu bonów upominkowych na dowolną okazję. 

Prawdziwa bomba witaminowa NA WIOSNĘ !!! POWER C+ marki SKEYNDOR- rewitalizujący zabieg z aktywną 15% wit.C i 6% wyciągiem z granatu! Efekty zabiegu : witamina C jest, niezbędna dla naszej skóry dzięki silnemu działaniu antyoksydacyjnemu,neutralizuje wolne rodniki zapobiega fotostarzeniu ,stymuluje syntezę kolagenu, łagodzi zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu, skóra po zabiegu staję się rozświetlona i promienna .

Arosha Easy Slim Programme jest to innowacyjny sposób wyszczuplania, polegający na owijaniu ciała specjalistycznymi bandażami zawierającymi wyszukane substancje aktywne. Bandaże działają na wiele problemów, takich jak: utrata napięcia skóry, nadwaga, cellulit, retencja wodny, odwodnienie. Utrata cm już po pierwszym zabiegu !


Zapraszam do polubienia strony na fb www.facebook.com/KSsalonkosmetyczny gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat oferty salonu oraz efekty zabiegów. 

Więcej informacji pod nr tel.510-128-848 lub osobiście w salonie ul.Jagiellońska 21A/1 Chojna.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.