Reklama [góra]


Nie stosowali się do kwarantanny, grożą im wysokie kary


W związku z ogłoszeniem w Polsce stanu epidemii kary za niestosowanie się do nałożonego obowiązku kwarantanny mogą wynieść nawet 30 tysięcy złotych. W powiecie gryfińskim policja prowadzi postępowanie przeciwko trzem osobom. 


Osoby, które muszą odbywać kwarantannę są kontrolowane za pomocą specjalnej aplikacji oraz policję. Dwóch mieszkańców Chojny i jeden mieszkaniec Gryfina nie stosowali się do kwarantanny. 

- W stosunku do tych trzech osób wszczęte jest postępowanie wyjaśniające pod kątem art. 116 kodeksu karnego — informuje nas st. sierż. Jakub Kuźmowicz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. 

Według stanu na środę 25 marca, w powiecie gryfińskim jest 51 osób objętych kwarantanną i 11 osób objętych nadzorem epidemiologicznym. 

10 komentarzy:

 1. No i bardzo dobrze powinno się karać tych co na dupie nie mogą usiedzieć. Zresztą powinni docenić iż pomimo sytuacji mogli wrócić do kraju.

  OdpowiedzUsuń
 2. tylko chłosta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram tak jak w Indiach w.....l i do domu

   Usuń
 3. 30tys to i tak za mało ,życie warte jest dużo więcej ,jak widać nie zależy im na życiu innych ludzi ,powinni za to beknąć

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludzie co wy bredzicie sam koronawirus jest tylko następnym wirusem jakich pełno mamy w swoim organizmie. Zauważcie że umierają ludzie ktorzy praktycznie są już jedną nogą na tamtym świecie i mają choroby współistniejące! I tylko ci! Jeśli ktoś ma dobry układ odpornościowy to żaden wirus go nie dopadnie. Rządzący poszczególnymi krajami mają niezły interes w tym wszystkim, zwyklych obywateli mają głęboko gdzieś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale ty głupi bucu jesteś.

   Usuń
  2. No niestety są durni i głupsi... Dla rządzących na zachodzie zamknięcie czegokolwiek w kraju wiąże się z obciążeniem finansowym (stratą) więc jakie kurw... korzyści ? Dlatego też zwlekano z podjęciem jakichkolwiek decyzji bo (kasa). A po drugie wirus nie zabija tylko starszych i chorych... - a nawet jeśli bo w większości przypadków zabija to pozwalając rozplenić się zarazie na najbliższe miesiące może i lata ludzie będą pozbawieni jakiejkolwiek opieki zdrowotnej ... karetka nie przyjedzie. Już tak się zaczyna dziać w hiszpanii gdzie zaznaczam zaraza dopiero zaczyna się panoszyć.

   Usuń
 5. a gdy sytuacja osboy bezdomnej nie ma sie gdzie podziac to co ma zrobic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do netto po kelerisa i opiedr..olić go na alejce

   Usuń
 6. O proszę jak ktoś ma inne zdanie niż większość ciemnoty to od razu od głupców wyzywany.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.