Reklama [góra]


#gastrodlalekarzy w regionie. Restauracje gotują dla medyków. Pomóżmy również branży gastronomicznej.


Chojeńskie lokale gastronomiczne przyłączają się do ogólnopolskiej akcji #GastroDlaLekarzy i wspierają lekarzy oraz ratowników w codziennej pracy. Zachęcamy również do pomocy dla branży gastronomicznej i wsparcia ich w przygotowaniu posiłków dla medyków. 


Ratownicy i lekarze wykonują na co dzień ciężką i odpowiedzialną pracę. Obecnie, w czasach epidemii, ich poświecenie jest szczególnie ważne. W całej Polsce restauracje, pizzerie i inne lokale gastronomiczne przygotowują i dostarczają darmowe posiłki dla pogotowia, szpitali i instytucji medycznych, którzy są na pierwszym froncie walki z koronawirusem. 

Akcja zawitała do Chojny, pierwsze lokale wyraziły chęć wsparcia medyków. W tym trudnym czasie nie jest łatwo również branży gastronomicznej. Restauracje są zamknięte, obroty znacznie spadły a oferowanie jedynie jedzenia na wynos nie pokryje strat. 

Apelujemy również o wsparcie branży gastronomicznej w akcji. Możliwośći jest wiele, to dofinansowanie zakupu posiłków lub produktów albo dostarczenie produktów, z których kucharze będą mogli przygotować posiłki dla medyków. 

W tym artykule będziemy zamieszczać numery kontaktowe do lokali z regionu, które przyłączyły się do akcji #gastrodlalekarzy, ewentualne metody wsparcia można omawiać pod podanymi numerami telefonów: 

  • Bar Pod Basztą - Chojna, tel. 501 983 680

Jeżeli Twoja lokal chce się przyłączyć do akcji, prosimy o informację przez nasz profil na Facebooku, e-mailem na adres redakcja@chojna24.pl lub telefonicznie. 

3 komentarze:

  1. Kaczyński ze swoimi złodziejami to dopiero bigos nam zgotują....

    OdpowiedzUsuń
  2. Święta prawda...brawo Ty!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. Cieszę się że jest jak jest bo nie wiadomo jest jak by było za Tuska. Więc dziękujcie komuś w kogo wierzycie ze możecie jakoś funkcjonować bo nie wiadomo by było jak by ten Wasz dobry Tusk albo ktoś inny rządził. Czekajmy na rozwiązanie sytuacji i strzeżmy się zaleceń. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.