Reklama [góra]Policjanci przekroczyli uprawnienia przy zabezpieczaniu plantacji marihuany?


Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy policji. Sprawa dotyczy zawyżenia ilości krzaków konopi.

- Plantacja miała liczyć około 21 krzaków. Dowody zostały sfabrykowane przez śledczych a ilość krzaków podwojona - przekonuje nasz informator, który prosi o pozostawienie swoich danych osobowych do wiadomości redakcji. 

Kilka miesięcy temu policjanci odkryli plantację marihuany w jednej z miejscowości na południu powiatu gryfińskiego. W związku ze sprawą zatrzymana została jedna osoba. Zastosowano wobec niej środek zapobiegawczy w postaci aresztu.

- Przekroczenie uprawnień polega na defragmentacji krzaków marihuany, która miała prowadzić do zawyżenia ilości tych krzaków. Śledztwo jest kontynuowane, są realizowane czynności procesowe. Do chwili obecnej nikt nie usłyszał zarzutów - informuje nas Ewa Obarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Śledztwo jest prowadzone prokuraturę spoza powiatu gryfińskiego, zostało wszczęte w listopadzie zeszłego roku. 

Pytania w tej spawie przesłaliśmy kilka tygodnie temu do biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie oraz do rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. Policja jednak nie udziela żadnych informacji w tej sprawie. 

12 komentarzy:

 1. W końcu jakiś ciekawy artykuł :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I ciekawe co dalej? Człowieka za kradzież cukierka do więzienia sadzają A tutaj? Niska szkodliwość czynu ???

  OdpowiedzUsuń
 3. I nikt zarzutów nie dostanie. Sprawa zostanie umorzona a panowie odejdą na emeryturę.

  OdpowiedzUsuń
 4. No proszę jaki ładny artykulik. Trochę późno. I kolejna afera z udziałem Gryfina. Chłopak siedzi za to że Panowie zrobili sobie wynik.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak się ma plecy tak to już jest.

  OdpowiedzUsuń
 6. jak tak w ogóle można zrobić? to się w głowach nie mieści... co na to ich przełożeni?? czy Ci Policjanci nadal pełnią służbę i w każdej chwili mogą zrobić coś podobnego każdemu z nas? mam nadzieje, że tych pseudo "POLICJANTÓW" spotka surowa kara... POLICYJNA MAFIA W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. A jak dalej pracują i dobrze się bawią. W Gryfinie jak zwykle udają że nic się niestało Panowie nic się niestało nic się niestało. I dalej zawijaja w żeberka.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak widze komentarze samych amatorow konopi.co za roznica ile tego bylo tepic cpunow i dilerow.

  OdpowiedzUsuń
 9. ćpuń ćpunem...racja, że za swoje musi odpowiedzieć... ale tylko za swoje... chciał byś aby np. Twoje dziecko (zbuntowany głupi nastolatek) spędziło za kratkami 3 lata zamiast np. roku tylko dlatego że uczciwi stróże prawa zrobili sobie super wynik i rozmnożyli krzaczki? Przecież to na tej podstawie Sąd wydaje wyrok.... Jak tu mieć zaufanie do Policji? Znowu będzie milion artykułów o tym że "wspaniała" Gryfińska Policja uratowała kota z drzewa i rozdała dzieciom milion odblasków...

  OdpowiedzUsuń
 10. Na emeryturę prędko nie pójdą bo z tego co się orientuję daleko tym funkcjonariuszom do tego, niepokój powinien budzić fakt powiązań rodzinnych w Gryfinskiej komendzie. Czy przez te powiązania sprawę można było zamieść pod dywan? Prawie się udało.

  OdpowiedzUsuń
 11. sami chyba tego nie wymyślili , raczej ich szefowie żeby błysnąć efektywnością

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.