Potrzebujesz kuriera, reklamy lub innej usługi z chojna24.pl? Zamów przez internet lub telefon!


Mając na uwadze dobro i zdrowie naszych klientów, informujemy, iż większość usług realizowanych przez naszą firmę i wydawnictwo można zamówić przez internet. 


Nasze biuro przy ulicy Bałtyckiej 14 w Chojnie jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30. Chojna24.pl to nie tylko portal ale szeroka oferta usług związanych z reklamą, przesyłkami kurierskimi i drukarnia. 

Gdy potrzebujesz ogłoszenia lub reklamy w chojna24.pl...

Możesz to zrobić wysyłając do nas wiadomość na adres e-mail redakcja@chojna24.pl lub skontaktować się z nami poprzez nasz profil na Facebooku. Bardzo sprawnie odpowiadamy na wiadomości. Za zamówione usługi możesz zapłacić przelewem lub przez internet. 

Gdy potrzebujesz skorzystać z usług naszej drukarni lub chcesz zamówić gadżet lub koszulkę z nadrukiem...

Masz już swój projekt lub wizję? Jeżeli nie, to chętnie przygotujemy dla Ciebie wizualizację i grafikę. Napisz do nas na adres kontakt@szybkidruk24.pl. Doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu. W razie potrzeby dostarczymy zamówienie pod wskazany adres. 

Oprócz oferty naszej drukarni (ulotki, wizytówki, broszury, plakaty, teczki itp.) wykonujemy nadruki na kubkach, gadżetach, długopisach oraz odzieży. Możesz zamówić również u nas pieczątki. 

Gdy potrzebujesz nadać przesyłkę/paczkę kurierską...

Aby Twoja paczka jak najszybciej dotarła do odbiorcy, konieczna będzie wizyta w naszym punkcie. Nadanie przesyłki może trwać kilka sekund. Wystarczy, że odpowiednio się do tego przygotujesz: 

  1. Paczka musi być zapakowana w karton i mieć kształt prostopadłościanu. W innym przypadku jest możliwość jej nadania ale musisz liczyć się z dopłatą za tzw. "niestandard". 
  2. Na paczce przyklej kartkę na której będą Twoje dane opisane jako "nadawca" oraz dane osoby do której wysyłasz przesyłkę (oznacz ją jako "odbiorca"). Dane, które muszą znaleźć się na przesyłce to: imię i nazwisko, adres i numer telefonu. Jeżeli dopiszesz swój adres e-mail, na Twoją skrzynkę wyślemy potwierdzenie nadania i fakturę. 
  3. Tak przygotowane przesyłki będą odrazu przyjmowane, opłatę gotówką uiścisz na miejscu. 

W przypadku płatności internetowej i możliwości wydrukowania przez Ciebie listu przewozowego, możemy zlecić odbiór przesyłki z Twojego domu. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami... 

tel. +48 721 355 465 (telefon dyżurny)
tel. +48 667 902 942
e-mail: redakcja@chojna24.pl 
e-mail w sprawie przesyłek kurierskich: kurier@chojna24.pl
e-mail w sprawie drukarni, reklam: kontakt@szybkidruk24.pl
Redakcja

Nowsza Starsza