Problemy z egzaminem ósmoklasisty online


W poniedziałek (tj. 30 marca) o godzinie 9:00 miał rozpocząć się egzamin online dla ósmoklasistów. Uczniowie mają jednak problemy z zalogowaniem się do systemu. 


W związku z epidemią koronawirusa rząd najpierw zawiesił lekcje w szkołach a następnie wprowadził nauczanie zdalne. Pierwsze dni zajęć online pokazały, że system nie jest przygotowany, zawieszał się lub nie działał Librus, z którego korzystają placówki edukacyjne z naszego regionu. Do przewidzenia było więc, że podobnie może być z egzaminami online. 

CKE zorganizowała próbny egzamin ósmoklasisty online, w poniedziałek z języka polskiego, jutro z matematyki a 1 kwietnia z języka obcego. Strona jednak zawiesiła się uniemożliwiająć logowanie. 

- Jeżeli strona chwilowo nie działa prosimy o korzystanie ze stron Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych - poinformowała CKE na twitterze.
Redakcja

5 Komentarze

 1. Wiadomo od początku że kolejna lipa Pisowska ale zaraz będzie program w TVP jaki to sukces mimo że nauczyciele i dzieci będą mówić co innego.Elektorat Pis szykować kwiaty dla wodza narodu bo nikt mi tyle nie dał co oni naobiecywali

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejny hejter od Tuska. Edukacja na odległość zawsze miała wiele wad a zwłaszcza ta rozpoczęta w przeciągu krótkiego czasu bez przygotowań testów itp. Docenił bym fakt że jakiekolwiek próby są podejmowane. Zaznaczam że idąc kierunkiem krajów zachodniej UE powinniśmy nadal mieć szkoły otwarte...

   Usuń
  2. bauahahah dobre dobre... Skoro "twój BÓG" Kaczyński jest taki cwaniak to niech nie kupuje sprzętu od Chinoli tylko "ogarnie" za darmo w ramach odszkodowania za te cholerstwo co przyszło od nich...
   Wy z PiS to zaściankowe katolskie głąby jesteście! Dbający tylko o własne dupyyyy!!!! A niepowodzenia na TUSKA zganiacie bo najlepiej jest zganiać na nieobecnych!!!
   JEEBBAAĆĆĆ POST RUSKI PIS!!!

   Usuń
 2. Dobrze że mamy Tuska, bo na kogo będziemy psioczyć jak go zabraknie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak mnie zastanawia... Czy naprawdę młodzież klas 8 i maturalnych musi pisać te egzaminy? Czemu to ma służyć? To co się dzieje wokół nas przeraża. Te dzieciaki mają dość stresu... Jeszcze spotkają na swojej drodze egzaminy..

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza