Zdrowie posiłki z dowozem do domu. Poznaj catering dietetyczny Smaktywni.pl [video]


„Jesteś tym, co jesz” – głosi słynne powiedzenie. Odżywianie i aktywność fizyczna stały się dziś stylem życia. To, co dostarczamy do naszego organizmu, ma wpływ na nasze zdrowie, kondycję i samopoczucie.


Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu, musimy dostarczyć mu niezbędne składniki odżywcze, które pełnią w nim różne funkcje, między innymi energetyczną, budulcową i regulującą. Prawidłowe odżywianie wpływa korzystnie na profilaktykę wielu chorób oraz na naszą kondycję fizyczną i umysłową.

Przejście na dietę i zdrowe odżywianie nie jest wcale takie proste, teoretycznie wymaga od nas poświęcenia czasu na zakupy i przygotowywanie posiłków. Jest jednak na to sposób – i tu z pomocą przychodzi catering dietetyczny smAktywni.pl!

Czym jest catering dietetyczny, kiedy jest dostarczany i ile kosztuje — o tym opowiada trener personalny Paweł Sławiński. 


Z usług cateringu dietetycznego w całym powiecie gryfińskim i myśliborskim korzysta już setki osób. Przez pięć dni w tygodniu dostarczany jest zestaw pięciu zdrowych i smacznych posiłków na każdy dzień. 

Jak zamówić? 

Przejdź do strony internetowej www.smaktywni.pl, napisz na adres kontakt@smaktywni.pl lub zadzwoń pod nr tel. 786 987 880. 

Na stronie internetowej www.smaktywni.pl znajdziesz aktualne menu na najbliższy tydzień oraz cennik poszczególnych diet. 
Redakcja

Nowsza Starsza