Reklama [góra]Zebrał się sztab kryzysowy. Są wyniki badań nastolatki [video]


W Urzędzie Miejskim w Gryfinie zebrał się zespół zarządzania kryzysowego. U nastolatki stwierdzono grypę. W poniedziałek szkoła będzie normalnie pracowała. - Dziecko z gorączką zostało zawiezione dziś na oddział zakaźny celem diagnostyki. Po wykonaniu badań w kierunku grypy została ona zdiagnozowana. Dziecko nie jest hospitalizowane, będzie leczone ambulatoryjnie. Dlatego prosimy o zachowanie spokoju — poinformowała Wioletta Rożko, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

W piątek 6 marca do rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryfinie został rozesłany komunikat z prośbą o jak najszybsze odebranie dzieci z powodu objawów chorobowych u jednej z uczennic, która kilka dni temu przebywała za granicą. Dziewczynka trafiła do szpitala przy ulicy Arkońskiej. 

- Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryfinie podjęła wszystkie kroki i procedury zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Pozostawała w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi (...) dziecko jest chore na grypę typu B. Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryfinie będzie funkcjonowała normalnie — powiedział na konferencji prasowej zastępca burmistrza Gryfina Paweł Nikitiński.

6 komentarzy:

 1. Piątek, piąteczek, piątunio.
  Wiecie już dzieciaki co robić, by klasówki nie było? :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie widać kryzysu,sztab wypasiony

  OdpowiedzUsuń
 3. Ludzie jak usłyszeli, że koronawirus to panika ale to, że dziewczynka ma grypę na którą również umierają ludzie to już można być spokojnym bo to przecież nie koronawirus.
  Śmiechu warte jest to wszystko .

  OdpowiedzUsuń
 4. w przypadku pandemii i braku jedzenia na półkach sklepowych ten sztab przetrwał by najdłużej ze wszystkich mieszkańców.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja wczoraj wieczorem też kiepsko się czułem. Czekam na sztab kryzysowy w mojej sprawie.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.