Reklama [góra]


10. rocznica katastrofy rządowego samolotu pod Smoleńskiem


Mija 10 lat od katastrofy samolotu TU-154 pod Smoleńskiem. 10 kwietnia 2010 roku zginęło w niej 96 osób, w tym prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński wraz z małżonką Marią Kaczyńską. 


W katastrofie rządowego samolotu zginęło 96 osób, wśród nich: prezydent RP Lech Kaczyński z małżonką Marią Kaczyńską, ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, wicemarszałkowie Sejmu i Senatu, grupa osiemnastu parlamentarzystów, dowódcy wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP, pracownicy Kancelarii Prezydenta, szefowie instytucji państwowych, duchowni, przedstawiciele ministerstw, organizacji kombatanckich i społecznych oraz osoby towarzyszące, stanowiący delegację polską na uroczystości związane z obchodami 70. rocznicy zbrodni katyńskiej, a także załoga samolotu.

Delegacja leciała na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Do tragedii doszło o godzinie 8.41 czasu środkowoeuropejskiego letniego w pobliżu lotniska Siewiernyj.

6 komentarzy:

 1. TAK TO BYŁ ZAMACH W SENSIE WYMACH!:DDDDDDDDD
  GDZIE WRAK? GDZIE BOMBA?
  MACIEREWICZ TYLKO NIEZŁĄ SUMKĘ PRZYTULIŁ I DALEJ PRZYTULA!!!
  A WY DALEJ KLASZCZECIE RYDZYKOWI I PISOWI!
  BRAWO WY!

  TV

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale zdjęcie z martwym człowiekiem na środku planu. Tylko ludzie że słomą w butach mogą krytykować, to co wydarzyło się pod Smoleńskiem. Trzeba mieć godność i zadać sobie pytanie czy nie siejemy nienawiści. Nie bać się siebie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile jeszcze czasu będą uprawiać tą chorą religię smoleńską?.

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać, że trole dotarli nawet na te strony. Kiedyś komuniści mówili o takich "pożyteczni idioci"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zbrodnia Katyńska która miała miejsce ok 60 lat temu była ważniejsza niż ta która jest kultywowana przez jednego takiego

   Usuń
 5. https://stacja7.pl/historia/77-temu-rozpoczela-sie-zbrodnia-katynska/?gclid=Cj0KCQjwm9D0BRCMARIsAIfvfIZ3Z273TSj1-TuSzV_YNh6rvSqkfyqbkajXvwcVEABvB3ExHrLQyeYaAqRvEALw_wcB

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.