Reklama [góra]


Tysiące maseczek ochronnych dla zachodniopomorskiegoTysiące maseczek kombinezonów i płyny do dezynfekcji trafią do województwa zachodniopomorskiego.


Sprzęt ochrony osobistej (maseczki, kombinezony i płyny do dezynfekcji) dostarczony przez Agencję Rezerw Materiałowych do magazynów Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego dystrybuowany jest do wszystkich szpitali na terenie województwa zachodniopomorskiego. Maseczki i kombinezony w pierwszej kolejności trafiły do szpitala jednoimiennego przy ul. Arkońskiej w Szczecinie.

Pulę środków ochrony osobistej otrzymała również Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego.Kolejne partie maseczek są dystrybuowane do wszystkich szpitali województwa zachodniopomorskiego.

Maseczki, rękawiczki i płyny do dezynfekcji trafią także do osób pracujących i przebywających w domach pomocy społecznej, ośrodkach pomocy społecznej, ośrodkach interwencji kryzysowej, specjalistycznych ośrodkach wsparcia, placówkach udzielających tymczasowego schronienia osobom bezdomnym, a także placówkach całodobowej opieki.


2 komentarze:

  1. w końcu coś rzucili

    OdpowiedzUsuń
  2. Łatwo pluć obrażać innych pod osłoną anonimowości. Podpisz się pod tym co napisałeś. Pewnie sam nic w życiu nie osiągnąłeś (może z siedem klas podstawówki) co widać po języku jakiego używasz i nie rozumiesz nawet co piszesz. Co ukradł Ci Kaczyński? Na pewno jest większym patriotą niż Ty. Miej odwagę i nie zapomnij się podpisać pod następnym postem.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.