Reklama [góra]


Kolejni strażacy zakażeni. Jednostki z regionu zabezpieczają powiat


Wykryto kolejne zakażenia wśród strażaków Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie. Prawdopodobnie kolejni strażacy zostaną poddani kwarantannie. 

Co najmniej pięciu strażaków miało dodatni wynik testu na zakażenie wirusem Sars-CoV-2. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć cały powiat ma być zabezpieczany przez jednostkę ze Szczecina, Myśliborza oraz jednostki OSP. Pojawiły się informację o zamknięciu komendy. 

- Nie było żadnej decyzji sanepidu o zamknięciu jednostki w Gryfinie - informuje nas Małgorzata Kapłan z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Szczecinie.

Budynek komendy będzie ponownie zdezynfekowany. Cała jednostka gryfińska została na obecną chwilę wyłączona z działania.

- Utworzony został posterunek w internacie Zespołu Szkół nr 2 na ulicy Łużyckiej. W posterunku działają dwa zastępy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie - poinformował Tomasz Kubiak z Wojewódzkiej Komendy Państwowej Straży Pożarnej. 

2 komentarze:

  1. Praca na etacie Państwa (nie ważne jaka formacja od policji po służbę zdrowia po kolejarzy służę celną,PSP = pracują oby ktoś był i czuł się bezpieczny taka służba

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.