Reklama [góra]


Kolejny strażak zakażony koronawirusem. Już 17 przypadków w powiecie gryfińskim


U kolejnej osoby w powiecie gryfińskim test laboratoryjne potwierdziły zakażenie wirusem Sars-Cov-2. Łącznie jest już 17 przypadków zakażenia koronawiursem. 

Kolejna zakażona osoba to mężczyzna w średnim wieku, to strażak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie. Łącznie w gryfińskiej straży wykryto już dwa przypadki zakażenia. 

Strażak u którego stwierdzono koronawirusa w piątek brał udział w działaniach na granicy, ale nie jest pewne czy tam doszło do zakażenia. Straż pożarna nieprzerwanie od ponad dwóch tygodni bierze udział w działaniach na przejściu granicznym w Krajniku Dolnym. Strażacy ubrani w sprzęt ochronny mierzą między innymi temperaturę. 


Czytaj również: 

16 komentarzy:

 1. No to fajnie? I co teraz ten strażak otrzyma od Rządu? wyprawkę i spadaj już cię nie potrzebujemy od tej pory radź sobie sam ...pewnie na siłę tam posłany przez zwierzchnictwo które same trzęsie portkami

  OdpowiedzUsuń
 2. Strażak posiedzi w kwarantannie domowej jak nie będzie miał objawów, cała zmiana służbowa zostanie odsunieta od pełnienia służby, jednostka będzie musiała zostać odkażony i zdezynfekowana..
  Żeby tylko nie zachorował mocno...

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomódlmy się o jego szybki powrót do zdrowia życząc sił i wytrwałości w tej ciężkiej chorobie..

  OdpowiedzUsuń
 4. Dużo zdrowia...

  OdpowiedzUsuń
 5. Taka praca strażaka nazywana służba aby nam służyć,a co mają powiedzieć inne służby np.Policja czy Straż Graniczna????? służą na pierwszej linii i są narażeni na coronawirusa
  Tak się nieraz krytykowało mundurowych za ich przywileje emerytalne ,ale dziś można na to spojrzeć z innej strony.........

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Niestety wszyscy pracujący, obojętnie w jakiej branży i mający kontakt z ludźmi jesteśmy narażeni. Codziennie jadąc do pracy z niepokojem myślę czy wrócę zdrowa tzn. niezarażona, a też mam rodzinę. Nie ma znaczenia czy jesteś strazakiem, lekarzem, pielęgniarką, sprzedawcą. Trzymajmy się zdrowo

  OdpowiedzUsuń
 7. A ciekawe jak zjeb Jarek z osp Krajnik wielki Pan

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi Pani o Jarka K. Pani czasem nie Anna M.czy P.co ma z nim dziecko dużo o Pani słyszałam że Pani tu i tam

   Usuń
  2. Tak chodzi o niego i mam z nim dziecko tak powiem niech on sie odwali od nas a mam duzo na NIEGO on wiw

   Usuń

 8. A ciekawe jak zjeb Jarek z osp Krajnik wielki Pan

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

  Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

  Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

  Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów.

  Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz.

  Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

  Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

  Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

  OdpowiedzUsuń
 10. Ludzi sie karze za wychodzenie z domu a Komendant KPP i kilku innych policjantow ma kwarantanne i przychodza do sluzby to jak to jest sa rowni i rowniejsi? Tym powinna zajac sie redakcja i sanepid bo to potencjalne zagrozenie

  OdpowiedzUsuń
 11. Od zawsze byli równi i rowniejsi. Niektorzy policjanci z Chojny mają tyle na sumieniu(a koledzy z kp ich chronią) że zwykły Kowalski już dawno siedziałby za kratami za takie coś. Niestety co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie... Zwyklych ludzi wyłapują i kontrolują bo są panami teraz, dostali 500 zł podwyżki i tańczą jak im rząd zagra ale przyjdzie ich czas bo nikt na końcu świadków nie będzie potrzebował.

  OdpowiedzUsuń
 12. Zobaczcie co takiego Ci strażacy mają tam nad głowami, na co są narażeni. Poczekajcie jak Wasze dzieci wrócą do szkół, zobaczycie co się będzie z nimi działo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda, że tylko nieliczni to widzą :(

   Usuń
 13. https://youtu.be/heFWlwE9Dic

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.