Reklama [góra]


Koronawiurs w gminie Trzcińsko Zdrój


Jedną z osób ze stwierdzonym zakażeniem wirusem Sars Cov2 była kobieta z gminy Trzcińsko Zdrój. Od wczoraj o ten konkretny przypadek pytają nasi czytelnicy, którzy są pełni obaw. 

- Z nieoficjalnych źródeł wiemy i w sumie wszyscy **** wiedza o przypadku koronawirusa u jednej z osób (...) proszę o sprawdzenie tej informacji i o ostrzeżenie innych. Proszę o anonimowość i szybką reakcje - to tylko jedna z wielu wiadomości, które otrzymaliśmy od naszych czytelników. 

W momencie uzyskania pozytywnego wyniku testu, kwarantanną została objęta najbliższa rodzina i osoby, które miały bezpośredni kontakt z zakażoną. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić drugi test przeprowadzony u kobiety dał wynik ujemny, czyli nie stwierdził zakażenia koronawirusem. Stan mieszkanki gminy Trzcińsko Zdrój jest dobry i w przeciągu kilku dni powinna opuścić szpital.

Dotychczas w Polsce przeprowadzono ponad 97 tysięcy testów. Blisko 200 osób wyzdrowiało. 

Od momentu stwierdzenia pierwszego przypadku zakażenia koronawirusem w Polsce w naszym regionie wielokrotnie pojawiła się specjalistyczna karetka z ratownikami ubranymi w kombinezony ochronne. Nie każda osoba zabierana przed taki zespół jest zakażona (o czym już wielokrotnie mogliśmy wszyscy się przekonać). Często zachowujemy dużą powściągliwość i dokładnie sprawdzamy każdy sygnał od naszych czytelników. 

Według naszych nieoficjalnych informacji, większość przypadków zakażenia koronawirusem to mieszkańcy gminy Gryfino.


fot. ilustracyjne / archiwum 

8 komentarzy:

 1. CO Z TAKIEJ PISO IZOLACJI JAK SĄ NOWE ZACHOROWANIA?
  FASZYSTOWKO-RASISTOWSCY PISO DEBILE!
  OJ SŁONO ZAPŁACIMY TOWARZYSZE ZA WSZE RZĄDY!!!
  JEEEBBAĆĆ BURAKÓW Z PIS I DIABŁA RYDZYKA I JEMU PODOBNYCH CZARNYCH BEZMÓZGICH CHOOJI CO TYLKO PATRZĄ NA KASĘ A NIE NA LUDZI TAKICH JAK MY!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie grubo twój mózg musi być alkoholem przeżarty

   Usuń
 2. Przecież ty nie jesteś człowiekiem, nawet zwierzęciem, cholera wie czy nie jesteś wirusem. Jak można być takim burakiem? O i właśnie udało mi się dowiedzieć kim jesteś haha. Nie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkich chorych pod ścianę razem z tymi dwoma burakami u góry xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ty pierwszy dla przykladu.bo tez jestes chory.tylko na glowe

   Usuń
 4. Wszyscy tu u góry jesteście tylko Kupę Chamideł!!!..

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

  Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

  Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

  Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów.

  Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz.

  Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

  Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

  Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy potrzebujesz pożyczki? Jeśli tak, nie martw się więcej, wszystko, czego potrzebujesz, to wysłanie do nas maila za pośrednictwem CERTIFIEDLOANLENDERS@GMAIL.COM lub odwiedzenia naszej strony internetowej HTTP://CERTIFIEDLOANLENDE.WIX.COM/LOAN, a my z przyjemnością Ci pomożemy.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.