Reklama [góra]


Netto w remoncie. Wiemy jakie promocje przygotował sklep na ponownie otwarcie [foto]


Market Netto w Chojnie przechodzi metamorfozę. Obiekt jest w trakcie remontu, który ma dostosować sklep do nowego konceptu sieci. Wiemy kiedy nastąpi ponowne otwarcie i jakie promocje zostały przygotowane dla klientów.


- Nasz sklep w Chojnie przeszedł remont zgodnie z założeniami nowego konceptu Netto. Zapraszamy na otwarcie sklepu po remoncie, które odbędzie się 29 kwietnia. Ze względu na obecną sytuację, nie będziemy organizować imprezy otwarciowej, zaproponujemy jednak mieszkańcom atrakcyjną ofertę zakupową - informuje nas Mariola Skolimowska, PR & Communications Manager.

Netto to europejska sieć handlowa wywodząca się z Dani. Pierwszy sklep pod tym szyldem otwarto otwarto 1 kwietnia 1981 roku w Kopenhadze. W Polsce sieć obecna jest od 25 lat, pierwszy sklep w naszym kraju powstał w Szczecinie. Obecnie w Polsce funkcjonują 383 sklepy Netto i trzy magazyny dystrybucyjne. Firma zatrudnia ponad 5 tysięcy osób. 

W galerii poniżej prezentujemy ofertę promocyjną, która będzie dostępna dla klientów z Chojny.
2 komentarze:

  1. Cyt. " imprezy otwarciowej"

    Ja pie..... a nie można było napisać imprezy ponownego otwarcia.

    Czemu nie dali znać o terminie zamknięciowania.

    OdpowiedzUsuń
  2. Oferta że normalnie masakra. Od 6 rano naprawdę warto stać w kolejce. Tragedia afera jakby produkty mieli by za pół ceny sprzedawać...

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.