Reklama [góra]


Paulina Cholewa zdobywczynią głównej nagrody.


W dniach 24-27 kwietnia obył się finał VI Dębnowskiego Festiwalu Qltura Dźwięku. Paulina Cholewa z Chojny została zdobywczynią głównej nagrody.


W związku z pandemią koronawirusa i zakazem gromadzenia się organizatorzy byli zmuszeni przeprowadzić festiwal za pośrednictwem Internetu, dlatego też przybrał on nieco inną formę niż do tej pory miała to miejsce. O werdykcie mogli zadecydować również internauci, głosując na swojego faworyta. Kategorię młodzieżową Chojnę m.in. reprezentowała siedemnastoletnia Paulina Cholewa.

Już w drugim dniu głosowania chojnianka i uczestnik tej samej kategorii zdecydowanie wyszli na prowadzenie . W ostatecznym rozliczeniu głosów Paulina uplasowała się na II miejscu . Jednak to nie koniec nagród. 

Jury w składzie: Joanna Rau , Małgorzata Michalczyk , Bartłomiej Michalczyk ,Aleksy Gołębiowski, po przesłuchaniu wszystkich wokalistów przyznało Paulinie Grand Prix- czyli główną nagrodę festiwalu.

Paulina wraz z rodzicami pragnie serdecznie podziękować za tak wielkie wsparcie i poświęcony czas. Przemiłe ,pełne uznania komentarze wywołały wiele radości i przyniosły moc wzruszeń dla całej rodziny, co w sercu pozostanie na zawsze. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękujemy .

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.