Reklama [góra]


Ponad 1000 osób w domowej kwarantannie. Najnowszy raport służbWedług najnowszych danych z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w dwóch powiatach gryfińskim i myśliborskim kwarantannę domową odbywa już ponad 1000 osób. 


Jak wynika z informacji przekazanych przez Wojewódzką Stację Sanitarno Epidemiologiczną z wtorku 14 kwietnia, godziny 18:00, w powiecie gryfińskim kwarantannę odbywają 444 osób, a nadzorem epidemiologicznym objętym jest jedna osoba.

Z kolei w powiecie myśliborskim to kolejno 720 osób (kwarantanna) i 25 osób (nadzór). Dotychczas w powiecie gryfińskim stwierdzono 20 przypadków zakażenia koronawirusem.

4 komentarze:

 1. Kasy brak a efekty widać za oknem!
  PISO-propaganda dopiero się rozkręca!
  PISO-telewizja codziennie się kompromituje... a WY dalej to oglądacie?
  Polski ciemnogród z nachlanymi półgłówkami!

  OdpowiedzUsuń
 2. Przestańcie pisać pierdoły. Prawda jest taka te osoby co są na kwarantanie są powiadamiana o której będzie ktoś do kontroli. Przyjadą zobaczą jest ok. Pojadą a za chwole z domu wychodzi i robi co chce. To coś jak z kontrolą sklepu. Sanepid dzwoni powiadamia kiedy będzie. To są u nas takie kontrole. Śmiechu warte.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ludzie chyba są bardziej odpowiedzialni i mimo wszystko na kwarantannie siedzą w domach ,a poza tym jest taka presja że inni ludzie mogą donieść że ktoś nie przestrzega kwarantanny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kto jest odpowiedzialny za to że ludzie potracili pracę,a kto jest odpowiedzialny za to że już coraz więcej rodzin nie ma co włożyć do garnka,a kto jest odpowiedzialny za te wszystkie bezprawne zakazy i nakazy dzięki którym ludziom robi się wodę z mózgu. Odpowiedzialnie na kwarantannie to siedzą być może tylko ci co wierzą w ten cały bajzel. Uprzejmych donosicieli nie brakuje ale na szczęście coraz więcej ludzi zaczyna myśleć i nie robić sobie nic z tych dziwnych i nic nie wartych ograniczeń.

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.