Reklama [góra]


Sprzęt ochrony osobistej od fundacji WOŚP trafił do jednostek OSP w regionie


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pomaga nie tylko szpitalom i placówkom medycznym. Sprzęt ochrony osobistej jest rozsyłany również do strażaków. "Prezenty" od WOŚP otrzymały również jednostki z naszego regionu. Jednorazowe rękawice trafiły do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Chojnie, z kolei druhowie z Trzcińska Zdroju otrzymali ponad 50 maseczek od fundacji Jurka Owsiaka. 

- Pozwolą one odpowiednio zabezpieczyć druhów ochotników, w działaniach podejmowanych w walce przy zwalczaniu rozprzestrzeniania się pandemii COVID – 19.

WOŚP od początku pandemii aktywnie bierze udział we wsparciu szpitali i placówek medycznych. Oprócz sprzętu ochrony osobistej do szpitali trafiły między innymi respiratory i łóżka. 

5 komentarzy:

 1. A gdzie Kaczyński? Nieformalny król POLSKI jest w tym momencie na cmentarzu!
  Oj! Słono zapłacimy za tych PISO-RUSKICH rządy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest cysosz Polski, wuc pisiorow mściwy sęp

   Usuń
 2. Już były prowadzone badania że przeciwnicy PIS u, są bardziej agresywni i czytając niektóre komentarze obrażające Kaczyńskiego i Rząd PIS widać że to prawda........
  Jakoś w drugą stronę tych agresywnych komentarzy jest jakby mniej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tak jak z katolikami. Nie widziałem żeby katolik wyzywał niewierzącego od ateistów, od poganinów itp. Ale w drugą stronę - i owszem - ty katolu, ty moherze, ty ciemnogrodzie itp.

   Usuń
  2. To gdzie się żeś uchował przez ostanie lata? W TVPiS tego nie uświadczysz na pewno! A Radiu Maryja czy Trwam tak! A podziały to "twój król Kaczyński" z bandą tak jak i jego bliźniak(od dziadów wyzywał) dość dawno temu rozpoczęli po przez swoje m.in. rasistowsko-faszystowskie marsze obwiniające wszystkich o innych poglądach, wierze czy przekonaniach!
   WY wyznawcy PISO- Kościoła Rydzykowego nigdy ale to przenigdy tego nie zrozumcie bo co tu ukrywać jesteście tępi i ślepo zapatrzeni w to co wam "przekupionym prostakom" ładują szuflą do głowy księża! I to ma być świeckie państwo gdzie klecha radzi?
   Zacznij czytać mądre książki a nie biblie gdzie też jest dużo nienawiści! W imię boga którego nie ma i nie było! A człowiek to trochę rozwinięta małpa i skłonny jest uwierzyć we wszystko nawet w to że grawitacja nie oddziałuje 2m nad ziemią! :DDD
   Do szkoły PISO Barany!

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.