Reklama [góra]


Premier przedstawił szczegóły "odmrażanie" sportu [video]Rząd przedstawił w sobotę (tj. 25 kwietnia) etapy wznawiania działań w obszarze sportu. Pierwszy z nich wszedł już w życie i dotyczy wstępu do parków i lasów.Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk opracowała pięć etapów wznawiania działań w obszarze sportu. Premier Mateusz Morawiecki powiedział, że pierwszy etap został już uruchomiony i dzięki temu jest możliwe indywidualne trenowanie w parkach i lasach. 

Etap drugi - infrastruktura sportowa na terenie otwartym

Etap II mówi o "infrastrukturze o charakterze otwartym". Na obiektach takich jak stadiony, boiska piłkarskie (m.in. Orliki), pola golfowe czy stadniny będzie mogło przebywać maksymalnie do sześciu osób! W przypadku kortów tenisowych będą to dwie osoby. To samo tyczy się infrastruktury do uprawiania sportów wodnych, takich jak pływanie kajakiem, łódką czy rowerem wodnym. Rząd ma wprowadzić ten etap od 4 maja.Etap trzeci - sale i obiekty szkolne


Tutaj również jest mowa o maksymalnie sześciu osobach ćwiczących. Zarządca będzie miał prawo weryfikować uczestników korzystających z obiektów, a ponadto z węzłów sanitarnych dostępna będzie tylko toaleta. Po każdym użyciu i każdej grupie urządzenia będą dezynfekowane.


Etap czwarty - infrastruktura o charakterze zamkniętym


Na wdrożenie tego etapu z pewnością czeka mnóstwo osób. Zostaną w nim bowiem ponownie otwarte takie miejsca jak siłownie, kluby fitness, baseny, kręgielnie czy kluby taneczne. Ponadto będzie można organizować imprezy sportowe na otwartej przestrzeni do 50 osób, ale bez udziału publiczności.


Etap piąty - imprezy masowe w nowym reżimie sanitarnym


Premier RP podkreśla, że w tym etapie przywrócone zostaną rozgrywki ekstraklasy piłkarskiej i ekstraligi żużlowej.

12 komentarzy:

 1. Granice niech otworzą A nie korty i stadiony. Ludzie nie mają za co żyć A oni o sporcie gadja. Rząd ma gdzieś takich zwykłych ludzi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się! Zajmują się sportem zamiast umożliwić ludziom pracę. Bieganiem sobie brzucha nie zapełnię. Zajmują się tym co jest najmniej istotne dla nas ludzi. Ale co oni mogą wiedzieć, jeden z drugim mają takie pensje że głodować na pewno nie będą.

   Usuń
  2. Pinokio znowu pi*erdoli jak potłuczony... Sportem się nie najemy!
   J*ebać PiS!

   Usuń
  3. Pinokio może chce nas złamać i zagonić do truskawek albo innych żniw.
   Gupi pomysł panie premierze,sterowany panem kaczyńskim. Ja mam ponad 50 lat i mimo najszczerszych chęci nie pójdę do truskawek bo tam w pełnym słońcu wykorkuję na zawał czy inny udar.
   Otwórz człowieku granice dla pracowników bo to jest naprawde podłe co robisz.
   Sport będziesz rozmrażał?
   Rozmroź sobie rozum!

   Usuń
  4. Ale to przecież RUSKA KUKIEŁKA sponsorowana bez Moskwę i węgiel z DOMBASU!!!
   JEEBAĆ RUSKICH Z PIS I ICH KŁAMLIWĄ KURWIZJĘ!!!

   Usuń
  5. WĘGRY MAJA ORBANA CO ZA GAZ SIĘ RUSKIM SPRZEDAŁ! A POLSKA KACZYŃSKIEGO CO ZA ANTRACYT (WĘGIEL) SIĘ RUSKIM SPRZEDAŁ!!! PISO RUSKICH TROLI OPŁACANYCH PRZEZ MOSKWĘ, NOWOGRODZKĄ I RYDZYKA PEŁNO W INTERNECIE BO CHCĄ Z NAS ZROBIĆ NOWO RUSKICH! PIES WAS JEBAŁŁ BO MY SIĘ NIE DAMY!!!!!!!!!
   ZA BUG Z TYMI RUSKIMI KUUUURWAMIIII!!!!!!!!!!!!!

   TV

   Usuń
 2. Są wybory zgłoście się na prezydenta

  OdpowiedzUsuń
 3. Premier zamiast patrzeć że ludzie zostali bez chleba to ķór..a sport mu w głowie. Jeszcze trochę to naród nie wytrzyma i wyjdzie na ulicę. Sam się martwię o to czy nie zostanę z dnia ba dzień zwolniony bo już 2 miesiąc moja firma ma przestuj. Pracuje w PL. Ale obawiam się że szef ogłosi z dnia na dzień upadłość.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hurrra narescie..tenis!!tego mi brakowało..dziękuje panie premierze

  OdpowiedzUsuń
 5. Za późno na narzekania. Od tego są wybory aby głosować na tych którzy będą dobrze rządzić a nie teraz biadolić. Blisko kolejne wybory gdyby ktoś nie wiedział.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kup se ruski węgiel i zagłosuj na ruskiego chuuja Andreja! Co sobie wille za miliony kupuje!

   Usuń
 6. To jest plucie nam w twarz.Durnie otwierają korty i orliki.Po co mi to,kto zapłaci moje rachunki jak zamknęli mi dostęp do pracy ? Szlag jaśnisty mnie trafi.Pinokio będzie sobie grał w tenisa a my tutaj będziemy zdychać z głodu.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.