Reklama [góra]


Seria aktów wandalizmu przy granicy. Lokalne władze szacują stratyW ostatnim czasie na terenie miasta Schwedt doszło do kilku aktów wandalizmu. Lista jest bardzo długa, między innymi połamane zostały młode drzewa, zniszczone zostały elewację domów, kosze na śmieci i ławki/Zniszczeniu uległy również prawie wszystkie tablice informacyjne dla turystów, place zabaw a  nawet zabytki  i dzieła sztuki.

- Kibice  klubów piłkarskich Hertha BSC i Union Berlin najwyraźniej rywalizują i przebijają się nawzajem w posmarowaniu i uszkodzeniu publicznego mebli miejskiego - napisały w komunikacie władze miasta. 

Wyrządzone szkody są ogromne.  Sprawą zajmuje się niemiecka policja.

5 komentarzy:

 1. SKRAJNA PRAWICA TERAZ PRZEZ COVID-19 W EUROPIE MA PRZ E JE BA NE! MUSZĄ W JAKIŚ SPOSÓB ODREAGOWAĆ CZY ZAZNACZYĆ TEREN JAK PIESKI! W POLSCE JEST INACZEJ? WYSTARCZY ROZEJRZEĆ SIĘ DOOKOŁA CO STADIONOWI RASISTOWSKI KRYMINAŁ ROBI!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uważam, że to akurat frustracja skrajnej lewicy i ludzi typu POpaprańców ma tutaj ujście malunkami na poziomie intelektualnym średniej wielkości kamienia polnego. Niestety, ale tacy osobnicy są wszędzie.

   Usuń
  2. PRAWDA BOLI PISO RASIŚCI CZY INNI KORWINOWCY!
   HAŃBĘ TYLKO PRZYNOSICIE POLSCE ORGANIZUJĄC M.IN. IMPREZY Z FASZYSTAMI NIEMIECKIMI NA POLSKIEJ ZIEMI!
   W ZAŚCIANKOWEJ PISO POLSCE RASISTY KACZYŃSKIEGO MACIE JAK W RAJU!
   GENERALNIE TO POLACY NA ŚWIECIE MAJĄ ŁATKĘ RASISTÓW! DZIWNE? JAK POLAK DO POLAKA WROGIEM!!!
   LEPSZY SORT W CAŁEJ KRASIE!

   Usuń
 2. Może i dobrze, że ta granica przymknięta, bo jeszcze próbowaliby zwalić na nas. A tak to tarzają się we własnym gównie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Jarek co ty wiesz o zabijaniu" :D Lepiej spytaj "piso fanatyków" z miejscowego fanklubu!

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.