Reklama [góra]


Sklepy Biedronka otwarte całodobowo. Sieć wydłuża godziny pracy


Od 2 kwietnia br. sklepy sieci Biedronka wydłużają godziny otwarcia – będą czynne w godz. 6:00 – 24:00. Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych. 

Dodatkowo w tygodniu przedświątecznym, czyli w dniach 7-10 kwietnia, sklepy Biedronka będą czynne całą dobę. Dzięki temu Polacy będą mogli komfortowo zrobić tradycyjne zakupy na Wielkanoc.

Biedronka dostosowała się do nowych regulacji w zakresie m.in. godzin dla seniorów oraz zmniejszonych limitów osób w sklepach. Jednocześnie wydłuża godziny pracy sklepów:

 • Od 2 kwietnia sklepy Biedronka w całej Polsce co do zasady będą czynne w godzinach 6:00 – 24:00;
 • Od wtorku, 7 kwietnia do piątku, 10 kwietnia sklepy Biedronka będą czynne przez całą dobę;
W przypadku sklepów, w których ze względów operacyjnych godziny otwarć będą inne, ich klienci zostaną o tym poinformowani. Stosowane informacje będą także dostępne bezpośrednio w placówkach.

5 komentarzy:

 1. Wygląda mi to na Prima Aprylis.

  OdpowiedzUsuń
 2. DLA MNIE BOMBA!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja słyszałem że ma być otwarta 48h na dobę

  OdpowiedzUsuń
 4. Pebalo kogoś, ewentualnie ten koronawirus to jedna wielka ściema, zagrywki polityczne. Skoro markety długo otwarte i można robić zakupy, można pójść na wybory. To się pytam jak mamy się ustrzec EPIDEMII? Ludzie chorowali i chorują, ludzie umierali i umierają nie zależnie od wieku wtedy nikt nie liczył zachorowań i zgonów, teraz wielkie halo robią liczą jak świnie na spędzie. Chiny przeludnione państwo sami siebie segregują. Jaki wirus, gówno nie wirus!

  OdpowiedzUsuń
 5. Brak słów!!!! Moim zdaniem to... największa sciema ktora mamy okazje ogladac w mediach. Czy zna ktos kogos kto byl chory i umarł lub wyzdrowiał? Nie jest tak, ze podpisują kazdy zgon. być może nie mam racji..

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.