Reklama [góra]


Śmiertelny wypadek motocyklisty


Na delikatnym łuku drogi kierowca motocyklu stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. W wyniku zdarzenia motocyklista poniósł śmierć na miejscu. 

Do wypadku doszło w poniedziałek 27 kwietnia w godzinach wieczornych w miejscowości Namyślin w gminie Boleszkowice. Po dotarciu ratowników na miejsce podjęto próbę reanimacji, lądował również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierowcy jednośladu nie udało się uratować. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Myśliborzu. 

Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej - JRG Kostrzyn n/Odrą i OSP Namyślin, policja oraz pogotowie ratunkowe.

fot. archiwum

20 komentarzy:

 1. gaz gaz w ciskam do dechy gaz...

  OdpowiedzUsuń
 2. kieruje mózg a nie kasa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładnie rozpoczął sezon

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakby jechał 90 km/h to by żył. Jednego idiote mniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz jechać 20 km/h źle upaść i umrzeć, nie znasz okoliczności to nie oceniaj, było by jeden idiotyczny komentarz mniej.

   Usuń
  2. Byłam świadkiem zdarzenia i to wcale nie prędkość go zabiła „idioto”

   Usuń
  3. można się jakoś z Panią skontaktować? Jestem członkiem najbliższej rodziny

   Usuń
  4. Człowieku, jeśli w ogole można Cię nim nazwać, radzę Ci solidnie pie*dolnąć się w ten pusty łeb... tfu

   Usuń
  5. Proszę zostawić tu jakiś kontakt do siebie, skontaktuje się z panem/ia, ponieważ wole zostać tu anonimowa..

   Usuń
  6. Dziękuje za odpowiedź. Proszę się ze mną skontaktować na adres mailowy kpr19@wp.pl. zwrotnie w mailu odpowiem kontaktem bezpośrednim. dziękuje za odpowiedź.

   Usuń
 5. Szkoda czlowieka

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten zakręt nie jest bezpieczny, przy zjezdzie na pobocze potrafi autem zarzucić. Wystarczy ,że z naprzeciwka ktoś samochodem jechał zbyt szybko i musiał uciekać w las. Skonczyło sie tragicznie. A moze poprostu nie opanował motoru, zakręt jest dość wyboisty. Pewnie sie nie dowiemy

  OdpowiedzUsuń
 7. Będzie latał po niebieskich [*]

  OdpowiedzUsuń
 8. A GBA z Posterunek w Dębnie? Coś kiepskie informacje.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie nam oceniać, uszanujmy żałobę rodziny 😢

  OdpowiedzUsuń
 10. Jednego debila mniej, jeżdżą jak wariaci w mieście nawet ponad 100 na /h

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty jesteś jebanym debilem skoro w takich okolicznościach używasz takich argumentów. Pamiętaj że wypadki chodzą po ludziach, dzisiaj mój jutro twój...

   Usuń
 11. ...bo samochodami to wszyscy 50km/h w zabudowanym i nikt nie przekracza linii ciągłej. Wystarczy trochę żwiru na łuku, bo traktor przejechał i coś gubił i tragedia gotowa, zazwyczaj jest to szereg czynników, motocykle same nie zabijają.

  OdpowiedzUsuń
 12. Panowie, co też wy niektórzy opowiadacie, nie znacie powiedzenia "powoli a bezpiecznie". Mój ojciec w latach 70-tych jechał motoc. HD z przyczepką (3 osoby) z Namyślina do Kłosowa. Na żużlowce leżała ścięta sosna,uderzyli w nią, nikt nie zginął. Zestaw naprawiono. Obraz, który widzę jako koło,mogło tak się zniszczyć przy około 100.Ja motocyklami jeżdżę do dziś i to co widzę woła o pomstę.Większość motocyklistów pędzi bez opamiętania. Za wszelką cenę wyprzedza, zajedzie przed pojazd i się cieszy, że jest pierwszy. Większość jedzie bez tłumika, szczególnie w moto. o mniejszej pojemności. Zwolnij.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.