Reklama [góra]


Sposób użytkowania bawełnianych maseczek wielorazowych


Za kilka dni obowiązkowe będzie noszenie masek w miejscach publicznych. Dużą popularność zyskują akcję związane z szyciem maseczek wielorazowych. Jak je używać i konserwować? 


Przed pierwszym użyciem półmaskę należy wyprać i wyprasować lub w inny sposób zdezynfekować.
Każdorazowo przed założeniem oraz przed i po zdjęciu półmaski należy dokładnie umyć lub zdezynfekować ręce.Wysuszyć półmaskę lub należy zmieniać po 2-3 godz. użytkowania. Nie należy nosić wilgotnych półmasek, ani udostępniać półmaski innym osobom. Półmaska musi dokładnie przylegać do twarzy.

Nie należy dotykać półmaski już założonej. Jeśli dotkniesz zewnętrznej strony, należy umyć ręce lub zdezynfekować ręce. Półmaskę należy zdejmować od tyłu, chwytając ją za mocujące gumki, nie dotykając przedniej części. Po użyciu należy zapakować półmaskę do szczelnego foliowego woreczka. Przed ponownym użyciem półmaskę należy zdezynfekować.

SPOSÓB DEZYNFEKCJI:
• Maseczkę wyprać w pralce w temperaturze max. 70°C, nie prać z innymi materiałami.
• Po wysuszeniu wyprasować maseczkę w temperaturze 150°C - 180°C.

WAŻNE INFORMACJE:
Należy pamiętać, że półmaska nie gwarantuje ochrony przed skażeniem wirusem COVID-19 ani innymi wirusami, a jedynie jest środkiem wspomagającym. Półmaski są skuteczne tylko wtedy, gdy użytkowane są zgodnie z instrukcją oraz stosowane w połączeniu z częstym myciem i dezynfekcją rąk.

2 komentarze:

  1. jak i inne akcesoria nie dają 100% gwarancji

    OdpowiedzUsuń
  2. Nic nie daje gwarancji bo to promieniowanie 5G a nie wymyślony wirus ludzie ogarnijcie się w końcu! Macie dostęp do internetu tam jest wszystko a słuchacie tylko tv! Osoby z chorobami współistniejącymi starsze schorowane które są jedną nogą na tamtym świecie umierają i nikt powtarzam jeszcze nikt nie zmarł tylko na koronawirusa! Żeby w tych czasach być tak tępym to tylko pogratulować.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.