Reklama [góra]


Koronawirus w regionie. Już 18 przypadków w powiecie gryfińskim


U kolejnej osoby w powiecie gryfińskim testy laboratoryjne potwierdziły zakażenie wirusem Sars-Cov-2. Łącznie jest już 18 przypadków zakażenia koronawiursem.


Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie poinformowała o nowych przypadkach zakażenia w niedzielę 12 kwietnia. Zakażony z powiatu gryfińskiego to młody mężczyzna.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w zachodniopomorskim: 193/2 wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe.

8 komentarzy:

 1. Koronawirus to jest tak potężne kłamstwo że nikt nie może uwierzyć w prawdę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Finalnie okaże się kto na tym zarobi :DDD

   Usuń
 2. Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

  Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

  Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

  Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów.

  Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz.

  Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

  Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

  Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ludzi trzeba z domu stopniowo wypuszczać zwłaszcza młodych żeby odporność w domu nie spadała a kto ma się zarazić ten przejdzie to łagodniej no młodzi ludzie są silniejsi lepiej stopniowo jak wszystkich w domach pozamykać później wypuścić i znowu Bum dużo zachorowań i znowu zamkną ludzi w domach debile!!?
  Co komu przeszkadza że matka na spacer ludzie z dzieckiem czy para do lasu w oddali od innych poodychać swierzym powietrzem ,a zęby w ścianę i co będzie My jeść bez pracy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Morawieckiemu się marzy żeby ludzie zapierdalali za miskę ryżu bo dobrobyt wszędzie niby i trzeba to ukrócić. Cała rozmowa Morawieckiego na yt. Ja się dziwię że ludzie jeszcze na ulicę nie wyszli.

   Usuń
 4. A starsi mają zapłacić za głupotę młodych?..Figa z makiem i pasternakiem !!..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głupotę młodych? To starsi nie stosują się do przepisów i robią co chcą bo jak to mówią nikt ich w domu nie zamknie! Ale emeryturkę to co miesiąc chcielibyście dostawać co nie? A kto robi na te wasze emerytutki jak nie mlodzi! Zresztą nie ma przed czym się chować bo to wszystko pic na wodę. Niestety ten kto zna prawdę może się tylko przyglądać i patrzeć na to szaleństwo przeciwko ludzkości.

   Usuń
 5. Nie ma co sie dziwić ludzie do sklepu chodzą grupami jest zakaz chodzenia do parków itp. A tam pełno młodzieży z piwem jak jeżdżą samochodami to po 5 os i to nie z rodziną

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.