Reklama [góra]


Zadbali w Wielkanoc o samotnych i ubogich


W salce przy kościele Świętej Trójcy w Chojnie co roku organizowane były spotkania świąteczne dla samotnych i ubogich. Pomimo zakazu zgromadzeń parafialny Caritas i Wspólnota Sant'Egidio przygotowały paczki. 


Ze względu na ogłoszony w Polsce stan epidemii zabroniono zgromadzeń. Wolontariusze chcąc jednak umilić święta potrzebującym i samotnym przygotowali paczki.

Ze względu na epidemię koronowirusa nie możemy zorganizować obiadu wielkanocnego dla ubogich i samotnych, dlatego zorganizowaliśmy razem ze wspólnotą św. Idziego pomoc w postaci paczek, które wczoraj dostarczyliśmy do najbardziej potrzebujących. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy zechcieli włączyć się w tę akcję jako darczyńcy oraz jako Ci, którzy rozwozili paczki

7 komentarzy:

 1. Wszystko dobrze jak te paczki trafiają do samotnych i biednych ludzi, ale często tacy po nie nie przyjdą.. ja widziałem kto przychodzi po dary z Caritas jakimi autami podjeżdżają Ci
  ,, biedni" nieroby siedzą w domach na papierosy wszystko jest z gminy dostają wszystko tylko chcęci do pracy nie ma! Lenie !!ale dzieci klepać jest komu.
  Państwo uczy nieròbstwa i patologie sobie szkoli.
  Nigdy nic nie kupię i nie dam na Caritas siedzą bez pracy bo za 2 tyś im się nie chcę bez ślubu i ona jest matka samotna a facet na czarno pracuje i mają więcej jak normalny człowiek który wstaje codzinnie do pracy .

  OdpowiedzUsuń
 2. Popieram ! Na każdej ulicy w Chojnie prawie ogłoszenie o pracę jak ktoś chce to ma a nie ręce wyciągać po moje ! Ludzi w pracujący płacą podatki ciągle wszystko drożej w sklepach a Ci co dostają w dupie wszystko jeszcze więcej co roku im dawać najlepiej!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Biedna wielodzietna rodzina to biedna to własne życzenie bo nie trzeba dzieci klepać jak pieniędzy nie ma tylko pomyśleć za co się te biedne bo dzieci to są akurat u tych rodziców biedne ubierze i do garnka włoży
  Ludzie opanujcie się wszystko jest tak drogie i będzie jeszcze droższe

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję ale są osoby starsze

  OdpowiedzUsuń
 5. W teraźniejszej sytuacji to prawie każdy biedny bo ci co teraz powinni pracować siedzą w domu bo nie mogą zarabiać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda! Ale nie da się pomóc wszystkim...

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.