Reklama [góra]


Targi Inkontakt w Schwedt odwołane


Zaplanowane na 13 i 14 czerwca targi gospodarcze INKONTAKT w Schwedt nie odbędą się. Poinformował o tym organizator imprezy – teatr Uckermärkische Bühnen Schwedt.

Aktualna sytuacja związana z epidemią koronawirusa nie pozwala na to, by w jednym miejscu zgromadzić kilka tysięcy osób i kilkuset wystawców – stwierdził Sebastian Scherel - manager ds. organizacji imprez w teatrze w Schwedt – do ostatniej chwili mieliśmy nadzieję, że sytuacja się zmieni, byliśmy w ścisłym kontakcie z wystawcami, partnerami targów, urzędami, z którymi wspólnie formułowaliśmy różne możliwe scenariusze wydarzeń. Dla wystawców aktualnie priorytetem jest przetrwanie kryzysu ekonomicznego wywołanego przez pandemię i utrzymanie miejsc pracy. Dla nas jako organizatorów najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców i wystawców.

Przygotowania do targów INKONTAKT – największej imprezy targowej w północno-wschodniej Brandenburgii - trwały już od wielu tygodni. Tradycyjnie udział w INKONTAKT brało także wiele firm z Polski, a same targi odwiedzało wielu mieszkańców polskiej części pogranicza.

Organizatorzy targów zadeklarowali, że kolejna edycja targów INKONTAKT odbędzie się w dniach 29 i 30 maja 2021 roku.

2 komentarze:

  1. Co znowu Kaczyński się pojawił? Nie no Jarek przecież ty nienawidzisz Niemców!
    Tak jak pewnie swojego odbicia w lustrze!
    Najlepiej w tym "przepięknym" czasie co jest za oknem to poczytać sobie kawały o Norsie tylko zamiast niego to wstaw KACZYŃSKI! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. całkiem spoko te kawały:)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.