Reklama [góra]


Koronawirus. Nowe przypadki zakażenia w regionie


Kolejna osoba z powiatu gryfińskiego ze stwierdzonym zakażeniem koronawirusem. W powiecie gryfińskim jest obecnie 12 przypadków zakażenia wirusem Sars-Cov-2.


Według informacji przekazanych przez Wojewódzką Stację Sanitarno Epidemiologiczną zakażony to młody mężczyzna. 


W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w wojewóztwie zachodniopomorskim: 170/2 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)

Dzień wcześniej, w środę 8 kwietnia w godzinach wieczornych WSEE poinformowała o dwóch kolejnych przypadkach z powiatu gryfińskiego to mężyczna i kobieta w średnim wieku. 

6 komentarzy:

 1. Dlaczego nie mozna podać miasta z jakiego pochodzą te osoby? W całej Polsce czy gdzie indziej jest podawane miasto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaa, a wiesz co się potem dzieje? Ostatnio pewien burmistrz apelował o zaprzestanie szykanowania rodziny osoby zarażonej, która nawet nie miała z krewnym kontaktu, bo ludzie im spokoju nie dawali. Im mniej wiesz tym dłużej żyjesz ;) Co Ci po wiedzy "kto i skąd", jak równie dobrze możesz się zarazić od kogoś kto nawet nie wie, że jest chory...

   Usuń
 2. Proponuję popatrzeć sobie na rozmieszczenie anten 5G playa w Polsce. Każą nam siedzieć w domach żebyśmy nie mogli im przeszkadzać w zakładaniu tych promieniujących i wywołujących pod przykrywką koronawirusa chorób. Obudźcie się ludzie bo niedługo zaczniemy się zabijać z tego powodu że ktoś maseczki nie założył. Radzę całkiem wyłączyć tv bo to jest taka propaganda siania paniki jakiej chyba jeszcze nie było.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz porozmawiac z specjalista o tym bo zwykly lekarz ci juz nie pomoze

   Usuń
  2. Twój poziom inteligencji nie zachęca mnie do niczego więcej jak tylko do drwiącego uśmieszku

   Usuń
 3. Ktos nie chce podawac danych widac ma w tym interes

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.