Z diety sołtysa zakupił płyny antybakteryjne dla mieszkańców


Sołtys miejscowości Lisie Pole w gminie Chojna zakupił 200 sztuk pojemników z płynem antybakteryjnym i rozdaje go za darmo dla mieszkańców swojej miejscowości. 

- W tych ciężkich czasach, nie mogę patrzeć na firmy i instytucje, które diametralnie podnoszą ceny na produkty pierwszej potrzeby, dlatego też postanowiłem, przeznaczyć dochody z diety, jak i z pochodnych, z mojej funkcji Sołtysa, na zakup płynu antybakteryjnego i rozdać go Państwu (dotyczy mieszkańców Sołectwa Lisie Pole) za darmo - napisał sołtys Maciej Lisiecki. 
Redakcja

19 Komentarze

 1. Brawo Maciej jak zwykle można na Tobie polegać tak trzymać

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo! Pokazał Pan klasę. Inni radni z naszego powiatu powinni wziąć z Pana przykład. A zapewne wyjdzie jak zawsze...

  OdpowiedzUsuń
 3. Im niższa władza samorządowa tym więcej empatii i i chęci służenia swojemu środowisku . Szacunek dla Pana Sołtysa ..

  OdpowiedzUsuń
 4. a co zrobił sołtys np:. Godkowa Osiedla??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A musiał coś zrobić? Kto chce to pomaga, Ty też możesz. Dasz radę?

   Usuń
 5. Brawo Maciek, człowiek wielkiego serca, zacny gest

  OdpowiedzUsuń
 6. Chylę czoła,odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.Nie wszystkich stac na taki gest.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobro powraca. Proszę pamiętać pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 8. Brawo dla sołtysa wszyscy włodarze powinni brać z Niego przykład od tego szczebla aż po sejm i senat😊

  OdpowiedzUsuń
 9. Radni powinni wziąć z Pana przykład.

  OdpowiedzUsuń
 10. Na Prezydenta RP tego Pana!! Oby więcej tak dobrych ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 11. Budujące bo pokazał co jest ważne. Z drugiej strony czemu zachwycamy się czymś co jest obowiązkiem państwa. Jakoś nie słychać by którykolwiek z ministrów zrobił taką darowiznę. Przeciwnie: z tak potrzebnych szpitalom i medykom pieniędzy przyznali sobie 30 mln złotych nagród.

  OdpowiedzUsuń
 12. Koronawirus to wirus, nie bakteria...

  OdpowiedzUsuń
 13. Brawo. Każdy sołtys powinien brać przykład z Pana Macieja��

  OdpowiedzUsuń
 14. Brawo Macieju - TRUSIA

  OdpowiedzUsuń
 15. Lepiej było zakupić żele lub płyny dezynfekujące bo te antybakteryjne nie chronią przed wirusem! Wiele firm wciska taki produkt aby zarobić na osobach nie mających odpowiedniej wiedzy.

  OdpowiedzUsuń
 16. Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

  Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

  Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

  Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów.

  Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz.

  Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

  Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

  Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza