Reklama [góra]


Chojeńskie Lato Kulturalne jednak się odbędzie? [video]


Większość festynów, eventów i wydarzeń w regionie zostało odwołanych z powodu epidemii koronawirusa. Z ostateczną decyzją wstrzymują się jeszcze władze Chojny. Jest duża szansa na to, aby odbyły się koncerty w ramach Chojeńskiego Lata Kulturalnego. - Czy w związku z poluzowaniem obostrzeń w okresie wakacyjnym jest planowane Chojeńskie Lato Kulturalne — pytał podczas sesji w czwartek 28 maja radny Norbert Oleśków. 

Chojeńskie Lato Kulturalne to cykl wydarzeń, które odbywały się przez całe wakacje i zastąpiły tradycyjne dni miasta, które odbywały się raz w roku. 

- W związku z tym, że ograniczenia są (...) w bardzo okrojonej wersji pewnie zorganizujemy Chojeńskie Lato Kulturalne (...) trzeba zachować reżim sanitarny, odległości, postaramy się pewne ciekawsze koncerty zostawić i próbować to kontynuować oczywiście przestrzegawszy reżimu sanitarnego — powiedziała burmistrz Barbara Rawecka. 

W Chojnie w tym roku miały się również odbyć Archidiecezjalne Dni Młodzieży, do miasta miało przyjechać około 1000 uczestników wydarzenia. Całkowicie nie zrezygnowano z ADM-ów, ale odbędą się one w zupełnie innej formie. 
Czytaj również Co z Jarmarkiem Moryńskim? Znamy szczegóły


4 komentarze:

 1. A może tak w końcu otworzą świetlice na wsiach? Do szkoły nie, świetlice zamknięte to może pozamykajmy dzieci w piwnicach. Izolazja bardzo źle wpływa na dzieci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie licz na to. Bo kasy nie starczy na pensję dla Baśki i jej radnych. Dwa lata zaraz minie i jedynie kwiatki pod urzędem posadzili! I tak mamy "lepszą zmianę"

   Usuń
  2. Kwiatki pod szkołą a szkoły zamknięte
   Hahahah
   Chusteczka z dziećmi
   Niech gniją w domach
   Po co im świetlice
   Po co im w ogóle kontakt z rowiesnikami

   Usuń
 2. Głupota ale widać co się liczy kasa

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.