Reklama [góra]


Nadchodzi długi weekend w Niemczech. Spodziewane są korki na granicach


Nasi zachodni sąsiedzi szykują się kolejnego długiego weekendu, tym razem związanym ze świętem Zesłania Ducha Świętego. Kościelna uroczystość przypada co prawda w niedzielę 31 maja, ale w Niemczech dniem wolnym od pracy będzie poniedziałek. 

Najprawdopodobniej Polacy pracujący i uczący się poza granicami kraju znów tłumnie ruszą na krótkie urlopy do ojczyzny. W piątek 29 maja na przejściach granicznych spodziewane jest zwiększenie ruchu pojazdów.  

Rząd wciąż utrzymuje ograniczenia na granicach. Tydzień temu na wjazd do Polski trzeba było czekać kilka godzin. Wciąż nie wiadomo kiedy zniesione zostaną obostrzenia związane z wjazdem do kraju. 


fot./video: archiwum

5 komentarzy:

 1. Na załączonym wideo widać jak ruskie amatorzy z PiS przygotowują nasz karaj do POLEXIT-u!!! Musicie zacząć się przyzwyczajać lub zmienić obywatelstwo bo to jest nieuniknione!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. A Ty się dobrze czujesz? Nikt tu nikogo nie trzyma, wolna droga. My Polacy zawsze musimy mieć problem, a jak go nie ma to sami tworzymy. Jak otworzą granice, to część społeczeństwa będzie na Nie. A określenie "ruskie amatorzy z PiS" określa kim jesteś .........

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja się cieszę, że granice zamknięte. Przynajmniej mniej niemców w mieście i okolicy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy otworzą granice, bo słuchy chodzą ze w połowie lipca.
  Masakra jakaś ��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. taa... ale następnego roku przed referendum o POLEXIT-cie... abyście mogli zobaczyć co przez pis straciliście!

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.