Reklama [góra]


Co z Jarmarkiem Moryńskim?


Kolejne miejscowości przekazują informacje w sprawie festynów i wydarzeń, które planowane były na rok 2020. Znamy decyzję organizatorów Jarmarku Moryńskiego. 

Tegoroczny jarmark miał być się połączony z wydarzeniem pn. "Wieczór z kabaretem". Występy kabaretowe od kilku lat odbywały się na plaży w Moryniu. Elementem święta miejscowości miał być również tradycyjny Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko.

W związku z epidemią koronawiursa odwołana została impreza biegowa. XXI edycja odbędzie się w 2021 roku. Zapytaliśmy organizatorów, czyli Miejski Ośrodek Kultury, co z tegorocznym jarmarkiem? Poniżej publikujemy odpowiedź:

Zgodnie z ustaleniami Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego oraz w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników wydarzenia, z przykrością informujemy o odwołaniu tegorocznego święta miasta pn. Jarmark Moryński. Mamy nadzieję, iż impreza odbędzie się planowo w lipcu 2021 roku. 

1 komentarz:

  1. Nie wiem kto pisze te artykuły w ostatnim czasie ale takie błędy językowe jakie się pojawiają w Waszych artykułach to wstyd dla redakcji... Szkoda że nikt tego nie sprawdza przed wrzuceniem na stronę..

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.