Reklama [góra]


Czy w przypadku powrotu do szkoły uczniowie będą musieli nosić maseczki? [video]


Od ponad dwóch miesięcy na terenie naszego kraju odnotowane są przypadki zakażenia konorowiusem. Zajęcia w szkołach zostały zawieszone, jednak niewykluczone, że uczniowie wrócą do szkół. Czy tam będą musieli zakrywać usta i nos? 


Minister edukacji podczas konferencji prasowej przedstawił decyzję w tej sprawie. Wszystko zależy od tego, w jakiej części szkoły uczeń czy nauczyciel będzie się znajdować. Przypomnijmy, że obowiązek zasłaniania nosa i ust nie obowiązuje dzieci poniżej lat 4, a w szkole są już dzieci starsze, w wieku od 7. roku życia.

Okazuje się jednak, że nie wszędzie w szkole trzeba będzie mieć maseczkę. Uczniowie najmłodszych klas będą z tego obowiązku zwolnieni wtedy, gdy będą przebywali w swojej klasie. Jednak w czasie, gdy wyjdą na przerwę na szkolny korytarz, do sklepiku czy do szatni, będą musieli mieć maseczkę.

Najprawdopodobniej maseczki cały czas będą musiały mieć dzieci klas starszych, od 4. do 8., gdyż właśnie ci uczniowie przemieszczają się pomiędzy klasami, a to zdaniem rządu mogłoby narażać na zakażenie koronawirusem.


2 komentarze:

  1. Dzieci będą musiały nosić te wadliwe z Tu_polewaj Adrian dla Pinokia! Nie mają co z nimi teraz zrobić to dzieciom będą wciskać! To są Polacy u władzy? NIE! Chińczycy z Ruskim przemieleni razem z budą!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ważny komunikat dla wszystkich czytających konkurencyjny portal Kordylasińskiego pt " rasistowskie i gryfino"! Kordylasinki jest jednym z zakonspirowanych trolli kasuje nasze wpisy np pt DONALD TRUMP ale nie tylko gdyż sam jest jednym z trolli podszywających się pod różnymi nikami np AJWAJ, Sauron i spółka robiący szum wokół swojego wiejskiego Cedyńskiego portalu! Bojkotujemy ten rasistowski portal!!! A tego rasistę w niedługim czasie z HAKUJEMY!!! I będzie sobie pisał na drzwiach od swojej Cedyńskiej stodoły!!!

    WATCHDOG WORLD!

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.