Reklama [góra]


Raper z Trzcińska Zdroju nagrał charytatywny #hot16challenge2 [video]


Trwa ogólnopolska zbiórka dla polskiej służby zdrowia prowadzona przez Fundację Siepomaga.pl, której celem jest doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt. Celebryci, politycy i muzycy biorą udział w #hot16challenge2, wyzwaniu, które polega na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób. W zabawie wzięli już udział czołowi polscy raperzy, zawodowi muzycy, celebryci, a nawet prezydent Andrzej Duda. Swoje 16 wersów nagrał również Paweł Mickiewicz, raper pochodzący z Trzcińska Zdroju, który tworzy pod pseudonimem PMBTZ Mickiewicz

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. 

Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem.

Więcej informacji o zbiórce tutaj Beef z koronawirusem #hot16challenge dla Siepomaga.pl


5 komentarzy:

 1. Nie rozumiem jednej rzeczy?! Dlaczego w Polsce za prawie wszystko muszą fundację płacić! A gdzie są pieniądze z naszych podatków?

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie redaktorze, nie raper a producent muzyczny. Raperom Paweł komponuje podkłady muzyczne, a teraz po prostu zamienił sie z nimi miejscem.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ważny komunikat dla wszystkich czytających konkurencyjny portal Kordylasińskiego pt " rasistowskie i gryfino"! Kordylasinki jest jednym z zakonspirowanych trolli kasuje nasze wpisy np pt DONALD TRUMP ale nie tylko gdyż sam jest jednym z trolli podszywających się pod różnymi nikami np AJWAJ, Sauron i spółka robiący szum wokół swojego wiejskiego Cedyńskiego portalu! Bojkotujemy ten rasistowski portal!!! A tego rasistę w niedługim czasie z HAKUJEMY!!! I będzie sobie pisał na drzwiach od swojej Cedyńskiej stodoły!!!

  WATCHDOG WORLD!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tiger bonzo to ty?co bedziesz hakowal?

   Usuń
 4. Lista aktywny rasistowski i ksenofobicznych trolli w e-portalu informacyjnym z powiatu gryfińskiego pn igryfino:

  Sauron - rasista i ksenofob właściciel igryfino
  AJWAJ - rasista i ksenofob z Lubanowa

  Heil Donald
  rus
  Sii
  Knagulec
  Wirus
  88
  Rocki
  pado
  osa
  Otto
  Peso
  CCCP
  Pizza
  Ważniak
  kisiel e
  kisielki
  Hamburger
  Rudy
  Polak
  I wielu innych których nie zdołaliśmy wychwycić!

  Jeżeli państwo czytający to możecie nam pomóc w namierzeniu pozostałych będziemy ogromnie wdzięczni!

  WACHTDOG WORLD

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.