Reklama [góra]


Ile testów na koronawiursa wykonano w naszym województwie?


Od początku wybuchu pandemii koronawirusa w Polsce przebadano 507 778 próbek pod kątem obecności wirusa Sars-CoV-2. Ile testów wykonano dotychczas w województwie zachodniopomorskim? 

Ponad pół miliona przebadanych próbek i 16 561 osób zakażonych koronawirusem to statystyki z wtorku 12 maja. Łącznie w całym kraju przebadanych zostało 465 976 osób. Ministerstwo Zdrowia opublikowało dane dotyczące diagnostyki pod kątem koronawirusa dla poszczególnych województw. Według stanu na poniedziałek 11 maja, w zachodniopomorskim wykonano 12 115 testów. 

W naszym regionie (powiecie gryfińskim i myśliborskim) odnotowano łącznie 33 przypadki zakażenia. Jedna osoba, starsza kobieta z powiatu myśliborskiego, zmarła. 

3 komentarze:

 1. PiS... bez komentarza!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ważny komunikat dla wszystkich czytających konkurencyjny portal Kordylasińskiego pt " rasistowskie i gryfino"! Kordylasinki jest jednym z zakonspirowanych trolli kasuje nasze wpisy np pt DONALD TRUMP ale nie tylko gdyż sam jest jednym z trolli podszywających się pod różnymi nikami np AJWAJ, Sauron i spółka robiący szum wokół swojego wiejskiego Cedyńskiego portalu! Bojkotujemy ten rasistowski portal!!! A tego rasistę w niedługim czasie z HAKUJEMY!!! I będzie sobie pisał na drzwiach od swojej Cedyńskiej stodoły!!!

  WATCHDOG WORLD!

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj, Czy napotykasz przedwczesne wyzwania finansowe?
  Nazywam się Susan Benson Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym.

  Z uwagi na stagnację gospodarczą, w wyniku której wyłania się wirus Corona, z powodu nadwyżki gotówki w naszej instytucji, dążymy do przyspieszenia obiegu pieniędzy poprzez finansowanie klientów w Europie i poza nią za pomocą pożyczki.

  Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą, kupić dom lub samochód? Czy potrzebujesz pożyczki z innych powodów osobistych? Jeśli czytasz to i wiesz, że potrzebujesz wsparcia finansowego, chcę, abyś skontaktował się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, zarówno zabezpieczone, jak i niezabezpieczone. Możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com lub Wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp za pośrednictwem: +447903159998 i od razu otrzymaj odpowiedź.

  Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci poprawić swoje długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe.

  Funkcje i zalety;
  * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
  * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
  * Szybkie bezpośrednie finansowanie - Odbierz pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
  * Elastyczne oprocentowanie 3,0%.
  * Wysokie stawki zatwierdzenia
  * Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres od 1 do 30 lat.
  * Prosta aplikacja online.
  * Spersonalizowane wskazówki i wiedza specjalistyczna.
  * Brak ukrytych opłat

  Wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z kilku powodów.

  Jeśli naprawdę potrzebujesz rozwiązania swoich problemów finansowych, po prostu napisz do mojej firmy, pomożemy ci z pożyczką. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy składasz wniosek u nas, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o twoje potrzeby finansowe, naszym najwyższym priorytetem jest twoja stabilność finansowa i będziesz zadbany przez cały proces.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam żądania pożyczki za pośrednictwem:
  E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com LUB;
  WhatsApp: +447903159998

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.