Grzegorz Napieralski i Artur Nycz o działaniach rządu w związku z koronawiursem [video]


Podczas wizyty posła Grzegorza Napieralskiego i radnego sejmiku województwa zachodniopomorskiego Artura Nycza w Osinowie Dolnym, zapytaliśmy o to, jak oceniają działania rządu w związku z epidemią koronawiursa.
Polska była jednym z pierwszych europejskich krajów, który wprowadził obostrzenia związane z przemieszczaniem się, nakazem zakrywania ust i nosa czy zamknięciem granic. 

Jak działania rządu Prawa i Sprawiedliwości oceniają politycy Koalicji Obywatelskiej? Zapraszamy do obejrzenia reportażu wideo:


O spotkaniu posła i radnego z przedsiębiorcami informowaliśmy w artykule Poseł Grzegorz Napieralski w Osinowie Dolnym. Chce pomóc przygranicznym przedsiębiorcom
Redakcja

4 Komentarze

 1. Warto by było spytać tych wspaniałych polityków z opozycji co oni zrobili w czasie tej zmyślonej pandemii . Oprócz zasiania paniki w celu zmiany kandydata nie zrobiono nic . Teraz już nie grzmią że PIS chce zabić Polaków każąc im iść na wybory . Kandydat zmieniony więc pandemii już nie ma . Nie ma bojkotów . Obłuda tych pajaców jest piramidalna .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda. Obłuda i hipokryzja to cecha wspólna wszystkich z tzw. "opozycji" - bez wyjątku. Dla nich białe może być czarne i w żywe oczy będą powtarzali, że tak jest. To ludzie, którzy wewnętrznie nie są nic warci. I ta buta, pycha, zarozumiałość. Nie potrafią pogodzić się z przegarną i uszanować woli większości społeczeństwa wyrażonej w pełni demokratycznych wyborach.

   Usuń
 2. Życzymy wam nasi wspaniali politycy, aby działo z wami się to co zrobiliście z nami- zwykłymi ludźmi, w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Pajace

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dobrze że rząd wam nie pozwolił samemu pieniędzy rozdysponować ... Bo za dużo by wyciekło i wasze rodziny już dnia następnego wyjechały by nowymi porsche z salonów :)

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza