Reklama [góra]


III ligowiec zawita do Chojny już w czerwcu. Odra kontra Chemik - wspominamy [foto] [video]


Kibice długo czekali na powrót piłkarskich emocji. Jeszcze dłużej muszą poczekać fani lokalnych rozgrywek. Sezon w niższych ligach został co prawda zakończony, ale w czerwcu rozegrane zostaną mecze w ramach Pucharu Polski na szczeblu ZZPN. Po decyzji władz państwowych umożliwiającej wznowienie rozgrywek Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o rozegraniu VI rundy Pucharu Polski. Mecze odbędą się w sobotę 27 czerwca o godzinie 17:00.

Piłkarze z Chojny zmierzą się  z trzecioligowym Chemikiem Police.  Wspomniany dwa ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami w Chojnie. Odbyły  się w sezonach 2016/2017 oraz 2017/2018 w ramach rozgrywek klasy okręgowej. Odra dwukrotnie przegrała, w pierwszym meczu 0-1 a w drugim 0-5. 

- Trzecioligowiec, który dobrze poradził sobie jako beniaminek w rundzie jesiennej tych rozgrywek. Cieszymy się, że możemy wrócić do treningu od najbliższego wtorku i dokończyć rozgrywki Pucharu Polski po zwycięstwie nad Kamieniem Pomorskim. Losowanie nie było przychylne dla nas, ale mam nadzieję, że uda się pokazać z dobrej strony na tle dużo wyżej notowanego rywala — powiedział naszemu dziennikarzowi trener biało zielonych Piotr Janicki.

Zobacz archiwalne materiały filmowe dzięki KP Chemik Police TV. Fotorelacja autorstwa naszego fotoreportera.
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.