Reklama [góra]


Na łuku wypadł z drogi i uderzył w drzewo [foto]


Rozbite auto które na łuku wypadło z drogi i uderzyło w drzewo - taki widok mogli zastać w sobotę 30 maja kierowcy jadący drogą krajową nr 31 pomiędzy Lisim Polem a Widuchową. 

Do zdarzenia doszło prawdopodobnie w godzinach porannych. Na zniszczonym pojeździe została umieszczona kartka "Policja Wie, Bezpiecznie", umieścił ją tam mieszkaniec pobliskiego Krzywina, ponieważ co chwilę w tym miejscu zatrzymywali się kierowcy, aby sprawdzić czy ktoś nie potrzebuje pomocy. 

- Proszę o informację że auto jest puste i policja wie o nim żeby nie doszło do wypadku kolejnego gdy ktoś będzie chciał pomoc - napisał do nas Pan Grzegorz. 

Pojazd znajduje się poza drogą. Kierowca miał dużo szczęścia, kilka lat temu w tym miejscu doszło do śmiertelnego wypadku.  
4 komentarze:

 1. To pewnie skacowany piso-noworuski jechał na mszę....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ty aż się spociles z ekscytacji piszac ten konkretny i wyszukany komentarz, dajac upust swojej frustracji i dowód swojej patologii.

   Usuń
  2. Sorry ale masz zryty beret. Jakiej partii to by się nie tyczyło, przegiąłeś. Poniżej pasa. Tak się zachowują ludzie mający kompleksy.

   Usuń
 2. No to się cieplej zrobiło. Najlepsze wyścigi są w Chojnie. Na Bolka Chrobrego jak dzień tak noc. Psów brak, szaleć można. Zapraszamy.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.