Koniec obowiązku noszenia maseczek? W środę poznamy szczegółyW środę 27 maja premier Mateusz Morawiecki ma przedstawić terminarz dotyczący kolejnego etapu znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem. 


Spodziewać się możemy decyzji między innymi w sprawie obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni publicznej. Konferencję prasową zapowiedział rzecznik rządu Piotr Müller. 

4 Komentarze

 1. Udawana epidemie czas zakończyć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znowu dwóch clownów wyjdzie na arenę i będą pieerolić od rzeczy!!! A Polsce jest więcej nowych stwierdzonych zakażeń na milion mieszkańców niż w innych krajach UE! De facto jak by nie przeżarli i ukradli naszych pieniędzy na testy to potwierdzonych przypadków byłoby ponad 130 tyś. Tak więc dalej klaszczcie Kaczce i jego super chruper Polsce mlekiem i miodem płynącej!!! Tarczę 4.0 to dopiero odczujemy!!!

   Usuń
 2. Nie ma żadnego wirusa to ściema tysiąclecia!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście że ściema a rządzący widzą że społeczność zaczyna się buntować i niby pomału znoszą restrykcje mimo tego że tych niby zakażeń nie ubywa. Gdy pacjent umrze w szpitalu bo mu maszyna rolnicza brzuch rozcięła to i tak wpisują koronawirusa bo większą kasę za to mają-za inną przyczynę śmierci niż koronawirus lekarz dostaje 1000zl a jeśli wpisze że pacjent zmarł na koronawirusa to dostaje 13000 tys zł to co sie bardziej opłaca? :)

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza