Reklama [góra]


Korki na granicach. Trzeba czekać na wjazd do Polski [foto]


Na wjazd do Polski trzeba czekać kilka godzin. Po raz kolejny do przejścia granicznego w Krajniku Dolnym utworzyły się spore kolejki od strony niemieckiej. 

W piątek 29 maja w Niemczech zaczyna się długi weekend, poniedziałek u naszych sąsiadów będzie dniem niepracującym. W związku z tym do domów postanowili wrócić nasi rodacy.

- Mam jakieś 600 metrów do granicy, stoję od 18:30 - napisał do nas po godzinie 20:00 Pan Tomasz. W Polsce cały czas obowiązują ograniczenia w ruchu międzynarodowym. 


6 komentarzy:

 1. Ile jeszcze ta szopka będzie trwać tutaj wesela otwierają a tu z tymi granicami jakby naprawde w zachodniopomorskim była taka tragedia.Zreszta 2 lata temu grypa zabiła więcej Polaków niz Koronowirus ale nie było takiego chaosu.Media będą pisać bo mają płacone przez Mafie Farmaceutyczne i tak do szczepionki z witaminy c i chipy między palec wskazujący a kciuk wtedy wszystko powróci do normalności czyli tyrania dla milionerów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pretensje to do dyktatora z nowogardzkiej i jego bandzie złodziei! Wiadomo kto grube bańki na tej sytuacji zarabia!!!

   Usuń
  2. W tym kraju nic sie nie zmieni bo elektorat Pis to fanatycy Kaczyńskiego,Fanatycy Rydzyka i Fanatycy darmochy przykład Szumowski przed TV przyznaje sie że tak że żona że tak ma firme a drugi reporter pyta ludzi co o tym uważają Elektorat Pis zagrywka polityczna chcą zniszczyć najlepszego ministra zdrowia (facet sie przyznaje a oni mówią że to winna Tuska ) jeżeli to nie jest Fanatyzm to co Głupota?

   Usuń
  3. Fanatyczne bogobojne mohery bez szkoły czego mają nauczyć młodsze pokolenia? Logicznego myślenia czy kultury? Gdzie dla nich autorytetem jest ksiądz czy dyktator... A elementarną wiedze czerpią z propagandowej tylewizji lub innych ogłupiaczy...
   https://www.youtube.com/watch?v=5eybubMPq8M

   Usuń
 2. Już nie mogę się doczekać POLEXIT-u... I nauki ruskiego w szkołach!
  Kiedy w końcu szeregowy poseł-dyktator przeprowadzi referendum z tylnego siedzenia to na pewno zagłosuję na TAK abyście w końcu poczuli co to jest prawdziwa NOWOROSJA!!! PISO i Konfederacyjni faszyści i rasiści będą mieli w końcu swój eden któremu przewodzić będzie o.dyr.T.Rydzyk czy inny gwałciciel dzieci!!! A owieczki na Noworosję i szlachtę z lepszego sortu będą robić o ile będą miały gdzie!!!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.