Reklama [góra]


Mamy drukarnie, robimy reklamy i prowadzimy punkt kurierski - poznaj naszą ofertę [video]


Ulica Narciarska 42 na Osiedlu Lotnisko w Chojnie to nasz nowy adres. Oprócz naszej redakcji jest to również siedziba wydawnictwa portalu chojna24.pl. Znajdujemy się naprzeciwko sklepu Lewiatan, w pobliżu nowo wybudowanego kościoła. 


Chojna24.pl to najpopularniejszy serwis internetowy w powiecie gryfińskim. Tworzymy również jedyną telewizję regionalną, którą po przeniesieniu w nowe miejsce będziemy rozwijać. Już wkrótce wystartujemy z nowymi produkcjami oraz wywiadami na żywo.  Nasz zasięg obejmuje nie tylko powiat gryfiński, ale również myśliborski.Drukarnia i reklama

Chojna24.pl to nie tylko najlepszy serwis informacyjny w regionie. Posiadamy bogatą ofertę usług. W naszej drukarni projektujemy i drukujemy ulotki, wizytówki, prospekty, flagi i banery. Zajmujemy się reklamą wizualną, wykonujemy szyldy, tablice oraz kasetony i konstrukcje reklamowe. Można również wyrobić u nas pieczątkę i zamówić gadżety z nadrukiem. Od ręki można u nas wydrukować kubek z własnym zdjęciem, różne pamiątki i breloki. Wykonujemy również nadruki na torbach i odzieży.

Pełną ofertę można znaleźć na stronie internetowej naszej drukarni - www.szybkidruk24.pl

Punkt kurierski

Mieści się u nas jedyny w Chojnie punkt kurierski, w którym do wyboru mamy ponad 10 różnych firm. Wysyłamy paczki do Polski i za granicę.

Zapraszamy

Nasze biuro jest dostępne dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30. 
Jak do nas dojechać? 

Wyjeżdżając drogą wojewódzką nr 124 (ulica Odrzańska) skręcamy w okolicach marketu Dino w ulicę Łyżwiarską i następnie w prawo w ulicę Narciarską. Po około 2 km dojeżdżamy do Osiedla Lotnisko lub jadąc w kierunku Cedyni, za cmentarzem przy Inter Cars skręcamy w lewo. Dojeżdżamy do skrzyżowania przy Szkole Podstawowej i tutaj skręcamy w prawo w ulicę Narciarską.
Znajdujemy się naprzeciwko sklepu Lewiatan, pod nowo wybudowanym kościołem, który góruje nad osiedlem. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.