Reklama [góra]


Salony kosmetyczne i fryzjerskie od poniedziałku wznawiają działalność [video]


Od poniedziałku 18 maja po ponad miesięcznej przerwie działalność mogą wznowić salony fryzjerskie i gabinety kosmetyczne. Konieczne będzie zachowanie rygoru sanitarnego. Chojeńskie salony i gabinety odwiedzili z kamerą nasi reporterzy. 


Na początku kwietnia rząd wprowadził ograniczenia i zamknął salony fryzjerskie oraz gabinety kosmetyczne, wszystko z powodu epidemii koronawiursa. W ramach III etapu znoszenia obostrzeń te usług będą mogły być realizowane.


- Salon zamknęłyśmy jeszcze przed odgórnym zamknięciem rządu. Każdy myślał, że będzie to trwało krótki, niestety minęły już dwa miesiące. Bardzo się cieszymy, że możemy wrócić do pracy, przyjmować klientki i prowadzić szkolenia — mówi nam Klaudia Kasuła z salonu Lash House. 

Zarówno klienci salonów jak i osoby wykonujące usługi będą musiały być odpowiednio zabezpieczone. Koneczne będą maseczki zakrywające usta i nos oraz umawianie się na wizyty o konkretnych godzinach za pomocą telefonu lub przez internet. 

- Klienci będą przyjmowani pojedynczo na daną godzinę. Przed wejściem do salonu klienci będą musieli zdezynfekować ręce. Po wykonanej usłudze wszystko zostanie zdezynfekowane. My również będziemy odpowiednio zabezpieczeni — dodaje Żaneta Hamkało z salonu fryzjerskiego "Żaneta" w Chojnie. 

Na otwarcie salonów mocno czekali również klienci. Kalendarze powoli się zapełniają.

5 komentarzy:

 1. Moja Żanetka wraca hura....nie zamienię jej na inną fryzjerkę, polecam każdemu ������.hura, hura, jak tylko premier ogłosił że otwierają salony fryzjerskie odrazu dzwoniłam. Oczywiście wszystko pod kontrolą.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dlaczego Panie "Redaktorze" usuwa Pan komentarze, jak widać na tej platformie ma głos tylko ten co zapłaci

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny czytelniku/czytelniczko. Zapraszamy do reportażu osoby po to aby wnieść powiew świeżości w regionalne dziennikarstwo. Telewizja regionalna jest czymś nowym na naszym terenie i dlatego nie pozwolimy na personalne ataki poprzez anonimowe komentarze. Zachęcamy jednak do skomentowania tego materiału na naszym profilu na Facebooku, gdzie każdy występuje pod imieniem i nazwiskiem, a więc ma odwagę podpisać się pod swoimi słowami.

   Serdecznie pozdrawiamy,
   redakcja

   Usuń
  2. Tak trzymaj redakcjo! Tylko jeszcze jasny i klarowny regulamin co do pisania komentarzy tutaj by się wam przydał dla źle wychowanych i bez kultury osobistej ludzi zapominających o dobrych manierach!

   Luke Skywalker

   Usuń
  3. Bzdura na Facebooku też można być anonimowym a wy usuwacie każdy niewygodny dla was komentarz. Prawda jest taka iż głos kosztuje na tej stronie moi drodzy!

   Wonder Woman

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.