Reklama [góra]


Niebezpieczne sytuacje na drodze krajowej nr 31 nagrane przez czytelnika [video]


Wśród najczęstszych przyczyn wypadków wymienia się między innymi niedostosowanie prędkości do warunków na drodze czy nieprawidłowe wyprzedzanie. Trudno się z tym nie zgodzić patrząc na nagrania, które otrzymaliśmy od naszego czytelnika. 


Tylko w 2019 roku na drogach powiatu gryfińskiego doszło do 60 wypadków drogowych, w których zginęło 7 osób a 76 zostało rannych. Duża część z tych zdarzeń wydarzyła się na drodze krajowej nr 31. Szczególnie na odcinku pomiędzy Chojną a Gryfinem bardzo często dochodzi do zdarzeń kolizji i wypadków. "Popisy" kierowców zarejestrował nasz czytelnik.


- Moje pytanie kieruje do ogólnej rzeszy czytelników, czy droga krajowa nr 31, na odcinku między Chojną a Gryfinem już może być nazywana Krajową Autostradą?! Ciężarówki z kopalni Ognica jeżdżą swoimi samochodami 90 km/h, czyli dokładnie tyle na ile pozwala im ogranicznik prędkości. Nie ma w zasadzie tygodnia, że by na tym odcinku nie doszło do jakiegoś wypadku! Jazda tym odcinkiem drogi jest bardzo niebezpieczna, ludzie jeżdżą brawurowo, ścinają zakręty, wyprzedzają na trzeciego! Osobiście nie życzę nikomu, aby się znalazł w statystykach zabitych lub rannych, bo to dramat dla rodziny i bliskich. Zapewne znajdzie się teraz wielu czytelników, którzy powiedzą, że przesadzam, być może i tak jest! Ale jeśli chcą ryzykować swoje życie to niech to robią, ale niech nie narażają mojego i moich bliskich! Czy musi dojść do tragedii, że by to zrozumieć?! - napisał do nas Pan Przemysław. 

Niebezpieczne sytuacje, które mogły zakończyć się tragicznie 

Ma czterech filmach, które otrzymaliśmy od naszego czytelnika widać jak auto osobowe ścina zakręt niemal czołowe zderzając się z innym pojazdem. Jest też wyprzedzanie na podwójnej ciągłej czy przed skrzyżowaniem. Wszystkie te sytuacje grożą poważnymi konsekwencjami. 

14 komentarzy:

 1. Dokładnie mogę dosłać kilka podobnych filmików z trasy chojna Krajnik to samo same rekordziści jak chojna gryfino. Tyle wypadków i nic nikogo nie nauczyło!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do puki policja będzie żreć hod-dogi na orlenie dopóty będą wypadki! To tylko ukazuje, że te ruskie z PiS martwią się o własne stołki i koryto!!!

   Usuń
  2. Ruskie z pis zaraz zajmą się i tobą. Odstrzał zwierząt kopytnych się zbliża.

   Usuń
  3. Nie strasz bo się zesraszzz! Jestem przygotowany! Flinta po dziadku czeka! A stalowy to tylko masz nik! :DDD Bo na co dzień ksiądz i kaczynski cie w duupe ruchają! :DDDD

   Usuń
 2. Fajne te bmw, takie mercedesowe :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Skoro pan Przemysław jedzie kurwa 70 km/H na drodze krzyżówka Marwica i czycha z kamerą na jakiegoś wyprzedzajacego...stąd te filmiki...huj jebany konfident

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I bardzo dobrze! Niech więcej będzie takich "konfidentów" to się w końcu post-ruskie bite pały nauczycie jeździć przepisowo! Więcej publikujcie tego typu filmów ale z widocznymi tablicami rej. i danymi kierowcy!

   Usuń
  2. Baranów nie brakuje. Cuda wyprawiają na tej drodze dla minutki czy pięciu szybciej. Oby więcej było konfidentów jak ten gość.A Ty baranie zakładam że jeździsz zdezelowaną BMW z 2000 r. i mózg Ci odjęło.

   Usuń
  3. Konfident to cie dym.. .Wiesniaki znaja jeden odcinek drogi w PL i sie popisuja, do czasu, oby jak najszybciej, najlepiej w drzewo.

   Usuń
 4. konfident to cię zrobił pajacu

  OdpowiedzUsuń
 5. Popieram Pana Przemysława, takich jak Pan powinno być nas wielu a te głupie komentarze to są właśnie ci których ja też się stykam na drodze. ( barany bez mózgu) oby tak dalej, a policja zrobi swoje. Pozdrawiam. Kierowca!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe czy sam taki święty albo jedzie 70 i sam powoduje zagrożenie poprzez wyprzedzanie go przez innych gdzie się da.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale z Ciebie dzban! Nie znasz przysłowia? Śpiesz się powoli!

   Usuń
 7. Jeździłem tą trasą Chojna- Gryfino przez 20 lat niemal dzień w dzień i tylko Opatrzność mnie uratowała od drogowych piratów no i również dzięki mojej przepisowej jazdy , z której moi znajomi się śmiali!..Śmiejcie się!.,Ale ją żyję, a niektórzy z nich właśnie na tej trasie swój żywot zakończyli.Polacy , oprócz pewnej mniejszości to kierowcy o Bardzo Ciężkiej Nogi !,I to jest przywarą tego stanu rzeczy na naszych drogach !,I chyba nigdy się nie wyleczą z tej " choroby "!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.