Reklama [góra]


Niemcy przy granicy budują infrastrukturę 5G


Operator telefonii komórkowej Vodafone rozpoczął budowę pierwszych stacji 5G w powiecie Müncheberg, to niecałe 100 kilometrów od naszego regionu.


Sieć 5G w Polsce i na świecie budzi wiele niejasności i kontrowersji. Nowa infrastruktura poprawi łączność i szybkość internetu. W Polsce budowa sieci została wstrzymana przez rząd ze względu na pandemię koronawiursa. 

Wkrótce po niemieckiej stronie ma pojawić się około 70 mobilnych stacji radiowych wyposażonych w nadajniki 5G.  Każdy z nich zapewni promień do dziesięciu kilometrów. Na początku osiągnięto by do 200 megabitów na sekundę. Zostanie również rozbudowana sieć LTE. Wszystko po to, aby klienci i mieszkańcy mieli jeszcze lepszy dostęp do internetu.

25 komentarzy:

 1. 5G i wszystko jasne. Nasz rząd również uczestniczy w spisku. To nie są nadajniki do internetu, tylko narzędzia do depopulacji. Taki jeden nadajnik zabija ok 5000 ludzi w swojej okolicy. Są na to publikacje naukowe, oczywiście utajnione. Stąd jego nazwa 5G! Polecam poszukać artykułów brytyjskiego Doktora Lucka Saint-Smile`go. Członka Międzynarodowej Kapituły Bezpieczeństwa Transmisji Danych. Doskonale wyjaśnia jak to działa i kto to robi. Jego filmy ciężko odszukać w internecie. Ciekawie opowiada np. o tym, że częstotliwość fal takiego nadajnika, doskonale dopasowana jest do częstotliwości szyszynki w ludzkim mózgu, a jak wiadomo szyszynka odpowiada za produkcję wielu ważnych hormonów. Nie dajcie się zabić! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twój pradziadek rzucał kamieniami w lokomotywę?

   Usuń
  2. TAA... WIERZY W BOGA... TO I W CUDA NA KIJU UWIERZY! :DDD
   JAK BY RYDZYK MIAŁ W TYM INTERES TO BY INACZEJ GADALI!!! ;DDD

   Usuń
  3. Śmieszni jesteście gościu ma racje! na jesień zobaczycie co takie cuda potrafią zrobić...Szykuje się druga fala fakekoronoworisa i to te maszty będą za to odpowiedzialne...Pewnie wszyscy tu wypowiadający się wiecie że Wuhan byl pierwszym miastem na swiecie gdzie uruchomiono pierwsze stacje 5G, pożniej tak samo we włoszech na terenach najbardziej dotkniętych fakewirusem i w niemczech w nadrenii północnej-westfalii. ale w...byliście, ... widzieliście. Pozdrawiam ŚWIADOMYCH. a reszta maseczki na buźki i stay at home :)

   Usuń
  4. Najwidoczniej Tobie już się mózg zagotował ale od KURWIZJI :DDD

   Usuń
  5. Kto ma oczy niechaj patrzy7 maja 2020 21:13

   Smiejcie sie, smiejcie... jak Noe budowal arke tez sie wszyscy smieli, jak to sie skonczylo to pewnie pamietacie

   Usuń
  6. Artefakty tej arki przechowywane będą w Toruniu w muzeum u Rydzyka za 117 mln z naszych podatków!

   Usuń
 2. kolejny upośledzony. Załóż czapkę z folii. Nie słyszałeś, że kosmici czytają Ci w myślach? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uposledzeniem to jest to jak ktoś nie potrafi używać swojego rozumu i nie chce mu się choćby trochę poczytać żeby mieć większe rozeznanie w temacie. Woli obrażać innych bo sam niewiele wie-tylko na taki komentarz cię stać.

   Usuń
  2. Szumowski rycerz maltański i jego zakon! Mafia Ruskiego Komunisty Oligarchy Kaczyńskiego! Sztywny na sznurku Pinokio! Skorumpowany Burmistrz! Stadionowi rasiści! Biskupi i księża homoseksualiści! Rydzyk gwałciciel dzieci!
   Może być taki komentarz? Czy jeszcze chcesz dyskutować?

   Usuń
  3. Nie zrozumie choćbyś mu pokazał czarno na białym. Szkoda czasu na takich osobników...

   Usuń
 3. Czekałam niecierpliwie na tę gówno burzę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas już dawno jest 5G. Przykład: za Moryniem w stronę Nowego Objezierza, okolice Gądna,Strzeszow koło Trzcińska-Zdroj. To tylko nieliczne które w ostatnim czasie zauważyłem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ludzie to naprawdę nie jest śmieszne, robią nam mikrofalówke i zaczniemy jeszcze bardziej chorować. Wszędzie na około nowotwory i problemy z płodnością
  Będzie jeszcze gorzej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wy będziecie za jakiś czas piso_kartofle fruwać! W brew grawitacji! Tylko niech otworzą granice dla wszystkich!

   Usuń
 6. W Trzcinsku na ul Dworcowej mieszkancy protestowali ale byli urzędnicy z Urzedu Miasta wydawali pozytywne opinie i wieza jest

  OdpowiedzUsuń
 7. Witamy ponownie w średniowieczu. Po co nam ta cała edukacja. Jeszcze więcej lekcji religii w szkołach, a mniej fizyki.

  OdpowiedzUsuń
 8. jeśli myślicie że 5G jest złe to sie zesracie jak 6G będzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego już nie doczekamy bo 5G nas wybije

   Usuń
  2. niby w jaki sposób

   Usuń
  3. Będą strzelać z... gofrownicy!

   Usuń
 9. Mądrego warto poczytać, popieram coś w tym 5G szkodzi ludziom a życie mamy jedno i zdrowie też. c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś tylko jedną z baterii która napędza ten mechanizm...

   Usuń
 10. Odzywają się napewno ci, co palą ponad paczkę fajek dziennie

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.