Reklama [góra]


Od kiedy ponownie otwarte zostaną restauracje?


Już niebawem rząd ma umożliwić wznowienie działalności restauracji i kawiarni. Jeżeli sytuacja epidemiologiczna w Polsce nie pogorszyłaby się, kolejny plan luzowania obostrzeń ma wejść w życie w połowie maja. Rząd chce zezwolić na otwarcie restauracji. Oczywiście z  pewnymi ograniczeniami, które będą dotyczyć zarówno pracowników i klientów. Od 18 maja bary i restauracje mogłyby przyjmować klientów tylko w ogródkach. Punkty, które ich nie mają, pozostaną zamknięte.

Stoliki będą musiały być oddalone od siebie o dwa metry. Klient restauracji będzie mógł siedzieć wyłącznie przy stoliku, ewentualnie pójść do łazienki. Co ważne - nie będzie musiał mieć na sobie maseczki i rękawiczek. Nie będzie też konieczności badania temperatury.

Ostateczną decyzję powinniśmy poznać w przeciągu najbliższych dni. 

2 komentarze:

  1. A po co zamykali restauracje?! Ludzie! PiS i ta cała ruska prawica głupków i debili z nas tylko robią specjalnie abyśmy nie wyszli na ulicę spuścić im W P I E R D O L!!! Wybory korespondencyjne to też nie przypadkowo sobie wymyślili! Bo Ruski Andrej MUSI WYGRAĆ po trupach ale do celu!!! To na piwo można iść a do urn nie???
    BĘDZIECIE SIEDZIEĆ WSZYSCY!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dla kogo restauracje w Chojnie ? Granica zamknięta ,my gotujemy w domu,imprezy typu wesela odwołane .

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.