Reklama [góra]


Olbrzymie kolejki do granicy. Na wjazd do Polski trzeba było czekać kilka godzin [foto] [video]


Powrót z Niemiec do Polski to katorga. Kierowcy na granicy muszą odstać kilka godzin w kilometrowych korkach. Każda osoba przekraczająca granice jest kontrolowana przez służby i jeżeli nie chce odbywać 14-dniowej kwarantanny musi udokumentować fakt pracy za granicą. A to powoduje kolejki. 


Kolejki są jedynie na wjeździe do Polski, gdzie podróżni muszą przejść obowiązkową kontrolę graniczną i sanitarną. W przeciwnym kierunku ruch odbywa się na bieżąco. W Polsce cały czas obowiązują obostrzenia wprowadzone w związku z epidemią koronawiursa.

Przedstawiamy zdjęcia i nagrania, które otrzymaliśmy od naszych czytelników w środę 20 maja.


Zgodnie z ostatnimi decyzjami MSWiA tymczasowa kontrola graniczna przy wjeździe do Polski związana z epidemią koronawirusa została przedłużona do 12 czerwca. Utrzymane zostały ograniczenia dotyczące obcokrajowców.16 komentarzy:

 1. Długość kolejki pewnie byłaby mniejsza gdyby nie kierowcy - idioci którzy nie potrafią nawet przygotować dokumentów do okazania . Jeżdżę codziennie i w zasadzie każdego dnia mimo że przechodzę kontrolę w kilka dosłownie sekund muszę czekać bo auta przede mną nie są skontrolowane. Cynbał jeden z drugim dopiero szuka papierów jak go strażnik o nie poprosi bo on ważniejszy niż inni i jego kontrolować nie będą . Wspomnę też o babach idiotkach które koniecznie muszą sobie kilka zdań zamienić czy to ze strażakiem czy też ze strażnikiem granicznym .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musicie się zacząć przyzwyczajać piso noworuskie bo POLEXIT wkrótce!

   Usuń
  2. Ale mądrala się znalazł.

   Usuń
  3. Ma chłop w pełni rację. Najgorsi są ci najbardziej gadający ze strażnikami. Stare tapeciary liczą, że wyrwą mundurowego. Co prawda kiedyś się mówiło, za mundurem panny sznurem, ale kurwa panny a nie pruchno.

   Usuń
  4. Morda co ty piszesz? Nawet na granicy bolca szukają. To już przegięcie na maksa. Tona tapety i ostrzyknięte wary. A fuj! Może i strażnik zmęczony, ale to nie znaczy, że stracił wzrok.

   Usuń
 2. Nie sądzę, żeby komuś się chciało o 4 w nocy po godzinie stania otwierać ryja. Wiem, bo sama stałam a i strażnicy nie są skłonni do pogaduchy. Idiota/tka jesteś ty. Nie my stojący w korkach, chcący po pracy do domu wrócić jesteśmy powodem tej sytuacji. Pandemia paranoi i przywidzeń

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na tej pandemii to tylko PiS i ich rodziny czy kolesie zarabiają tworząc prawo w tym czasie pod siebie!!! Nie dbają o nas normalnych ludzi!!!

   Usuń
  2. Jak jest okazja i ochota, to godzina nie ma znaczenia. Młode chłopy mają branie.

   Usuń
  3. ale ty nie jesteś normalny.

   Usuń
 3. Chuja prawda! Godzine temu zero korka, wszystko na bieżąco w Schwedt- Krajnik idzie! Jedynie na Kołbaskowie 500m korka osobówek, a ciężarówki na bieżąco...

  OdpowiedzUsuń
 4. No i poza tym te zdjęcie nie jest z dzisiaj!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem czy zdjęcia bierzące,ale o wpół do trzeciej nad ranem była kolejka do granicy,jak most długi to z okna światła samochodów widziałam..,że środy na czwartek tak dużo samochodów jechalo

  OdpowiedzUsuń
 6. Poco te kontrole skoro kazdy sobie moze bule jaka i wymyslona umowe wydrukowac a pogranicznicy i tak niemaja mozliwosci weryfikacji tego.a pozatym ile jest u nas zakazen a ile w glebi polski te kontrole to bez sensu utrudniaja ludziom tylko prace.im wiecej dornych obostrzen tym mniej jux wieze w tego calego koronaswirusa

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdyby zostały otwarte przejścia w Osinowie,Gryfinie ,Lubieszynie ,Dobieszczynie ,to mały ruch samochodowy by się tam przeniósł.To ,że tamte przejścia są zamknięte powoduje taki problem.

  OdpowiedzUsuń
 8. Stałam wczoraj 6h 200metrów przez godzinę!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Stałam wczoraj w korku ponad 5 godzin. Ani gdzie się wyróżnić ani nic. Brak organizacji kraju Polskiego. Ludzie na krzyżowce 3 km przed Krajnikiem wpychali się na siłę szczególnie tiry. Czas coś z tym zrobić

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.