Reklama [góra]


Ostatnie tygodnie zbiórki dla małego Franka! Cel to zebranie 10 milionów złotych [video]


Kosztowne leczenie w USA może uratować życie Franka Kepy. Chłopiec nie ma jeszcze roku, choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Pomóc może terapia w Stanach Zjednoczonych, jej koszt to aż 10 milionów złotych. 

Historię chłopca przedstawialiśmy w artykule Pomóż Frankowi w drodze do odzyskania zdrowia. W akcję pomocy aktywnie włączyli się mieszkańcy regionu. Oprócz zbiórki na stronie siepomaga.pl trwa również internetowy challenge #pommpujedlafranka. W tej ostatniej akcji chodzi o zrobienie pompek, wpłacenie pieniędzy na konto zbiórki i nominowanie kolejnych osób. 

W akcji #pompujedlafranka wzięli udział już między innymi Tomasz Gibowski z klubu karate Shodan Chojna, nasz redakcyjny kolega i zarazem trener personalny Paweł Sławiński, Tomasz i Robert Bałachowscy z klubu UKS-T Victoria Chojna, zawodnik MKS Odra Bartosz Latuszek czy prezes Orła Trzcińsko Zdroj Dawid Bugajski.

Chojeńską zbiórkę pod nazwą "Chojna Dla Franka" utworzyła również Aleksandra Bałachowska-Jagusz. Jest dostępna na stronie: www.siepomaga.pl/chojnadlafranka

W środę 20 maja w godzinach wieczornych na naszym portalu będziemy transmitować charytatywny koncert dla Franka, który został zorganizowany przez Centrum Kultury i portal chojna24.pl. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.