Reklama [góra]


Tak się bawi młodzież? Kolejne porzucone auto na poradzieckim lotnisku [foto]


Zdemolowany samochód marki Citroen Saxo został porzucony na poradzieckim lotnisku w Chojnie. Prawdopodobnie wcześniej grupa młodych ludzi urządzała sobie wyścigi i drifty po bezdrożach. 

Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że pojazd został zakupiony od handlarza z przeznaczaniem na części. W ostatnich dniach nasi czytelnicy informowali nas o tym, że teren lotniska to miejsce wyścigów a na bezdrożach często widywane są pojazdy bez tablic rejestracyjnych w wątpliwym stanie technicznym. 

Auto znajduje się w pobliżu pasu startowego, w miejscu gdzie odbywają się zloty motoryzacyjne. Kilka miesięcy wcześniej w tym miejscu spłonął porzucony Opel. 

9 komentarzy:

 1. Reforma szkolnictwa w pełnej krasie! A od czego jest w końcu POLICJA?

  OdpowiedzUsuń
 2. A gdzie są rodzice? Może zacznijmy od tego

  OdpowiedzUsuń
 3. Policja w ostatnich czasach jest od sprawdzania czy ktoś siedzi na dupie na kwarantannie w domu. Poza tym wydaje mi się że to auto niedługo podzieli losy tamtego opla, w końcu sami podsunęli pomysł co z nim zrobić i nawet dali namiary gdzie stoi zamiast spróbować coś z nim zrobić, poza tym skoro ustalono że zostało kupione na części to jaki problem było ustalić kto kupił, chyba umowa sprzedaży została sporządzona, chyba że zostało załatwione to na tzw gębę to inna sprawa

  OdpowiedzUsuń
 4. No to niech go strażacy wezmą sobie do ćwiczeń. Przecież nawet w redakcji jest strażak :) robicie problem tam, gdzie go nie ma. Lepiej zajmijcie się śmieciami wywożonymi do lasu i na lotnisko. A od dłuższego czasu czasu czekam na info, czy Rawecka przekazała Poczcie dane wyborców. Ale nie sadzę, by redakcja zapytała, bo nie gryzie się ręki ktoŕa daje jedzenie (tak było gdy radnym powiatowym było się i brało sie kasę za robotę i tatuś Wojtek wybronił wiernego).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś musi być na rzeczy w tym co piszesz:DDD

   Usuń
  2. Głupi durniu, porzucając auto zrobiliście to samo co inna banda głupków, która wyrzuca śmieci po lotnisku i do lasu

   Usuń
  3. Kretyn to ty jesteś, że czytać ze zrozumieniem i logicznie myśleć nie potrafisz! O to piso reforma szkolnictwa wychodzi!

   Usuń
 5. Jak ma jeszcze katalizator to z chęcią przyjadę go wyciąć ��

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.