Reklama [góra]


Auto wypadło z drogi Lądował śmigłowiec LPR [foto]


Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lądował na drodze krajowej nr 31 niedaleko Chojny. Na łuku auto wypadło z drogi. 


40-letni kierowca samochodu osobowy marki Ford Focus z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i zakończył podróż w rowie. Autem podróżowała również 38-letnia pasażerka. Na czas działań służb ratunkowych droga jest całkowicie zablokowana. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę 31 maja po godzinie 12:00. To drugie zdarzenie drogowe tego dnia w regionie, kilka chwil wcześniej na terenie gminy Cedynia samochód uderzył w drzewo, dwie osoby trafiły do szpitala.

Aktualizacja, 13:22

Zdarzenie zostało jednak zakwalifikowane jako kolizja. Poszkodowanym udzielono pomocy na miejscu. Nikt nie trafił do szpitala. Zakończyły się również utrudnienia w ruchu. 
12 komentarzy:

  1. Zdarzenie wystąpiło nie z nieznanych przyczyn a dlatego że kierowca prawdopodobnie przekroczył dopuszczalna predkosc i wyniosło go na łuku drogi.Gdyby jechał prawidłowo to nic by się nie stało.A pana redaktora zapraszam na ulicę Barwicka po godzinie 15 po materiał na artykuł o kierowcach,którzy jadą 120km/h w terenie zabudowanym.Moze nagłośnienie tematu pomoże bo policja z Chojny nie zauważa problemu.Do czasu aż wydarzy się coś bardzo medialnego-oby nie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam na ulicę Bolesława Chrobrego....tu regularnie od świateł w stronę centrum piłowanie aut lub wyścigi ...tragedia

    OdpowiedzUsuń
  3. To samo na Odrzańskiej i Szczecińskiej, choć najgorzej jest w okolicach chojeńskiego Ratusza. Skoro policja nie reaguje, to może trzeba ich rozpędzić do domu i zamknąć posterunek w Chojnie. Po co marnować na nich pieniądze?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nic dodać nic ująć, idą ciepłe dni. Pod ratuszem będą się gromadzić Sebastiany w BMW i ich blachary.

      Usuń
  4. Policja zajmuje się dziadkami na rowerach po piwku. Samochody interesują policję dopiero od chwili jak ktoś się wpierdoli do rowu.

    OdpowiedzUsuń
  5. Marudy powyrzej to zapiszcie sie do policji i pokazcie jakie szeryfy jestescie.potraficie tylko sied,iec na dupie przed kompem i pisac marudne komentarze i tylko czekacie az 500 plus wplynie zeby po winiacza poleciec.do roboty

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ooooooooo widzę trafił się Pan PIESEK LESZEK chyba że tak za psiakami obstaje. Jak żeś pies to do budy

      Usuń
    2. Wiesz bylbym twoim ojcem ale mnie pies na schodach wypszedzil.

      Usuń
  6. A może redaktor zorganizuje weekendowy wspólny patrol z chojeńska drogowka i opisze jej pracę.I nie ma tu żadnego sarkazmu (omijajcie hot-dogi z Orlenu)😁,myślę że gdyby systematycznie piętnować piractwo drogowe to nawet kilkuprocentowy spadek wydarzeń drogowych byłby sukcesem.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A oni w ogóle wyjeżdżają na patrole, czy dopiero tylko na wypadki? Sądząc, po tym co się dzieje w Chojnie, to na ulicy można by było wylądować samolotem i pewnie tego też by nie zauważyli.

      Usuń
  7. A nikt nie widzi, że po prostu nie ma w Policji rąk do pracy. Starzy odeszli na emeryturę zasłużoną, a część zmusili do odejścia. Na ich miejsce nie ma chętnych. Ci co zostali nie mogą być wszędzie.

    OdpowiedzUsuń
  8. Tylko zderzak odpadł po o helikopter i straż kto za to zapłacić

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.