Reklama [góra]


Kolejna osoba z powiatu gryfińskiego zakażona koronawiursem


Jest kolejny przypadek zakażenia koronawiursem w naszym regionie - poinformowała o tym w piątek 5 czerwca Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Szczecinie.- Na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2, to kobieta w średnim wieku z powiatu gryfińskiego - informuje nas Małgorzata Kapłan z WSSE w Szczecinie. 

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie zachodniopomorskim to 553/19 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)

6 komentarzy:

 1. Dlaczego w Chojnie ludzie nie stosują się do zaleceń!!! W chojeńskich sklepach klienci nie noszą masek!!! Dlaczego!!! Jest to niebezpieczne dla innych ale także dla "towaru" w sklepie. Ludzie dmuchają, kichają przebierają po 100 razy jeden produkt. Powinien być zakaz wchodzenia do sklepu bez maseczki. Gdzie jest szefostwo sklepu czy policja? Nie rozumiem nieodpowiedzialności ludzi!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PISO ruski powiat, piso-ruska gmina to i same ruskie katole mieszkają!

   Usuń
  2. A wziąłeś dzisiaj leki, czy od razu do kompa siadłeś?

   Usuń
 2. Prawda, w Chojnie wszyscy wszystko jak zawsze mają w dupie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ludzie bez maseczek nie powinni być wpuszczani do sklepów. Reagujmy na nich- zwracajmy uwagę. Nie wiadomo kto jest nosicielem , przejdzie chorobę bezobjawowo a zarazi innych. Drodzy mieszkańcy Chojny i okolic szanujmy się nawzajem i dbajmy o siebie i innych.Tak ciężko założyć maseczkę i to jeszcze prawidłowo! Czy to takie trudne dla niektórych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zwróć uwagę to usłyszysz o swoim i swojej rodziny pochodzeniu, zwłaszcza ze strony matki. Niestety, jeśli personel i ochrona olewają, to my, jako klienci, mamy niewiele do powiedzenia. Poza nie korzystaniem z takiego sklepu.

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.