Reklama [góra]


Szlachetna Paczka reaktywuje rejon w Myśliborzu


Aby zbudować silną drużynę wolontariuszy Szlachetnej Paczki, potrzebny jest w pierwszej kolejności lider/liderka rejonu myśliborskiego. Poszukiwania szefa rejonu właśnie się rozpoczęły. 

Chociaż do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze daleko, to w zachodniopomorskim sztabie akcji „Szlachetna Paczka" poruszenie. Rozpoczęła się rekrutacja liderów i wolontariuszy. Żeby pomoc trafiła do najbardziej potrzebujących, konieczne jest zaangażowanie wielu ludzi. 

W tym roku nowa Koordynatorka Regionalna w zachodniopomorskim Małgorzata Pokrzykowska (była liderka rejonu Gryfino), rozpoczyna intensywne działania, aby reaktywować Szlachetną Paczkę w Myśliborzu. Kiedyś silnie działająca drużyna wolontariuszy pomagała zmieniać świat rodzin w potrzebie. Aby uszczęśliwić i odmienić historie życia potrzebujących z okolicy Myśliborza, potrzebny jest LIDER lub LIDERKA. 

Lider Szlachetnej Paczki tworzy zespół wolontariuszy i wspólnie z nim dociera z pomocą nawet do kilkudziesięciu rodzin żyjących w ubóstwie. Organizuje projekt w swojej miejscowości – dba o jak najlepszą pomoc i organizuje zaplecze logistyczne akcji. Dzięki jego zaangażowaniu Szlachetna Paczka może się rozwijać. 

MASZ WPŁYW 

Uruchamiasz zmianę w życiu ludzi z Twojej okolicy, którzy tego najbardziej potrzebują, którzy żyją w niezawinionej biedzie. Twoja pomoc daje im nadzieję i impuls do walki o pokonanie trudności. Dzięki Tobie i Twojej drużynie Wolontariuszy uwierzą, że są dla kogoś ważni. 
ROZWIJASZ SIĘ 

Pomagając innym, pomagasz też sobie. Zdobywasz kompetencje cenione przez pracodawców, w praktyce uczysz się planować, zarządzać projektami i ludźmi czy skutecznie się komunikować. Zwiększasz swój potencjał na rynku pracy. 

PRACUJESZ Z LUDŹMI 

Nawiązujesz wartościowe znajomości z osobami zaangażowanymi społecznie w Twojej okolicy. Stajesz się ważnym członkiem lokalnej społeczności i nawiązujesz relacje osobiste, zawodowe i biznesowe z ludźmi, którym nie jest obojętny los słabszych. Jesteś liderem Paczki i lokalnym liderem. 

  1. Wypełnij krótki formularz na stronie www.superw.pl
  2. Przejdź rozmowę rekrutacyjną ze swoim przyszłym szefem-koordynatorem 
  3. Podejmij decyzję o rozpoczęciu największego wyzwania swojego życia 
  4. Odbądź spotkanie wdrożeniowe online 
  5. Podpisz niezbędne dokumenty i zacznij działać 

Jeśli masz pytania, wątpliwości czy podołasz zadaniom lidera – skontaktuj się z Koordynatorką Regionalną Małgorzatą Pokrzykowską tel. 691570770 lub przez FB/mpokrzykowska

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.