Reklama [góra]


Nie powinni kierować autem. Wpadli podczas policyjnych kontroli


Trzech kierowców odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu, a czwarty jechał pomimo zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów. To są niechlubne statystyki weekendu. 

W sobotę 27 czerwca ok godz. 10:35 w Widuchowej policjanci Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie podczas kontroli drogowej pojazdu osobowego marki Ford ujawnili, że 46-letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego znajduje się w stanie po użyciu alkoholu.

Tego samego dnia, ok godz 19:20 w Binowie funkcjonariusze Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie w trakcie kontroli drogowej pojazdu marki Renault ujawnili, że 26-letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego znajduje się w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało ok 1,7 promila alkoholu w w wydychanym powietrzu. 

Kilka godzin później policjanci Ogniwa Patrolowo-interwencyjnego ujawnili nietrzeźwego kierującego, który to poruszał się pojazdem marki BMW po ul. Szczecińskiej w Gryfinie. Badanie stanu trzeźwości w wydychanym powietrzu wskazało u 37-letniego mieszkańca naszego powiatu ok. 0.5 promila. 

W niedzielę 28 czerwca ok godz 18:00 w Nawodnej policjanci Ruchu Drogowego Komisariatu Policji w Chojnie w trakcie kontroli drogowej pojazdu marki Citroen ujawnili, że kierujący mieszkaniec powiatu gryfińskiego kieruje pojazdem pomimo zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.